Starší dorost - 9. kolo: FK SAN-JV Šumperk - S.Čechovice 2:3 (1:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 18. 10. 2010

FK SAN-JV ŠUMPERK - SOKOL ČECHOVICE    2:3  (1:2)

Branky : 0:1 Jáhl, 1:2 Jáhl, 2:3 Jáhl přímý kop

Jáhl    -    Jansa

Střídali : Pudil ( A.Klváček ), Ostratický ( Dostál ), M.Klváček ( Jansa )

Trenéři : Alois Diviš a Milan Rybařík

Vedoucí mužstva : Lubomír Meixner

Utkání bylo prvních 10 minut vyrovnané , cca v 11.minutě začal Luděk JÁHL své gala představení- obešel 3 obránce a křížnou střelou k tyči z 20 metrů vstřelil první gól hostů. Domácí přeřadili na vyšší stupen a dostali nás na 20 minut pod tlak. Výsledkem bylo ve 30.minutě nedorozuměmí v naší obraně, následně faul a z penalty domácí vyrovnali na 1-1. Tlak domácích pokračoval, po centru přišla chyba Pitáka a největší šance, domácí útočník však nastřelil břevno a z následné dorážky šel míč nad. Ve 40.minutě opět po brejku Jansa - Jáhl si Luděk JÁHL doslova pohrál se 4 hráči domácích a jako přes kopírák znovu prostřelil domácího golmana 1 - 2.

Ve druhém poločase domácí hráli jako z partesu , přehrávali nás ve všech řadách a zatlačili nás do hluboké defenzivy . My jsme hrozili pouze brejky. Jeden nám vyšel v 70.minutě, Jáhl poslal do brejku Jansu, ten si jako z fotbalové čítanky zběhl hluboko zpoza domácích obránců a nekompromisně zavěsil pod břevno. Pomezní rozhodčí však nepochopitelně zvedl praporek- ofsajd !!! O pět minut později domácí obrana faulovala v pokutovém území Jáhla, rozhočí však vytáhl tento faul mimo penaltu pouze trestný kop. Domácí vsadili vše na jednu kartu hráli vše na útok, ale naše o brana v čele s Milanem Pitákem byla proti. Velmi se také přiostřilo a výsledkem bylo zranění Vlacha a Procházky.

A pak přišel infarktový závěr. Běžela už 92. minuta, domácí zahrávali roh a bohužel z něho hlavou vyrovnali na 2-2. Rozhodčí nechal rozehrát hru ,všichni už čekali, že pískne konec, ale hra však pokračovala. Běžela už 95.minuta a my jsme se po levém křídle dostali do rychlého útoku a domácí museli faulovat cca 5 metrů v úhlu před vápnem. K míči se opět postavil včera střelecký mág Luděk JÁHL , všichni čekali centr, avšak náš kanonýr míč prudce zatočil do protějšího vinklu a bylo rozhodnuto - 2:3. Bylo to vítězství vůle a velké bojovnosti , kterou hráči ČECHOVIC oslavili bojovým pokřikem a valnou hromadou uprostřed hřiště.

Poprvé v historii se tak náš dorost dostal na 1. místo krajského přeboru.