Muži "B" - 10.kolo : S.Držovice - S.Čechovice "B" 0:1 ( 0:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 10. 10. 2010

SOKOL DRŽOVICE - SOKOL ČECHOVICE "B"    0:1  (0:0)

Hruda   -    Sedláček

Střídali : J.Nakládal ( Ja.Antoníček ), J.Horák ( Drešr ), Meixner ( Kolkop )

Trenér : Pavel Gréza

Vedoucí mužstva : Miroslav Stískal

Domácí Držovice praktikovaly systém nakopávaných balonů, což nám dělalo problémy, ale naštěstí si s tím obrana poradila. Držovice si v první půli vypracovaly 3 šance, všechny byly po rohových kopech a následných závarech. My jsme měli také 3 šance, jednu měl staronováček v našem dresu Petr Sedláček ( přišel na hostování z Hané Prostějov ), ale přestřelil, druhou David Kolkop, ale jeho střela byla tečována mimo bránu a třetí byla střela Pavla Grézy, která směřovala do šibenice, ale golman byl proti.

Ve druhé půli byl obraz hry stejný, domácí se tlačili před naši bránu, ale výborně zachytal Honza Pokorný, který v tomto utkání chytil 4 vyložené tutovky. Rozhodnutí padlo asi 15 minut před koncem. Petr Sedláček vybojoval míč v rohu hřiště, přihrál pod sebe na nabíhajícího Jirku Nakládala, jeho střelu brankář vyrazil a pro dobíhajícího "američana" Honzu HORÁKA už nebyl problém dopravit míč do sítě - 0:1. Po této brance měli domácí velký tlak, chtěli vyrovnat, ale našim hráčům se již vítězství podařilo udržet. Konečně máme body zvenku.