Muži "B" - 9.kolo : S.Vrchoslavice - S.Čechovice "B" 6:2 ( 3:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 03. 10. 2010

SOKOL VRCHOSLAVICE - SOKOL ČECHOVICE "B"    6:2  (3:0)

Branky : 3:1 P.Nakládal, 3:2 P.Nakládal ( Drešr )

Konevič    -      Prášil   -      Zacpal    -    P.Nakládal

J.Horák   -    J.Nakládal

Střídali : Obručník ( Prášil ), Kolkop ( J.Horák )

Trenér : Pavel Gréza

V první půli nás domácí svou zkušeností přehrávali a góly padly po krásných a rychlých kombinacích. My jsme měli pouze jedinou šanci, ale bohužel Petr Nakládal ji nevyužil.

Ve 2.poločase jsme vystřídali 2 hráče, domácí se uspokojili náskokem a nám se začalo dařit. Petr NAKLÁDAL snížil na 3:1 a po parádním sólu Drešra, který nahrál opět NAKLÁDALOVI a ten krásným bodlem upravil stav na 3:2.

Domácí hodně znejistěli, ale bohužel vyrovnávací gól se nám dát nepodařilo, i když šance byly - 2x Kolkop. Naopak po našich chybách se domácí vzpamatovali a dali nám další 2 góly. A aby toho nebylo málo, přidaly nám Vrchoslavice v poslední minutě ještě šestou branku.