Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 26. 09. 2010

SK JESENEC - SOKOL ČECHOVICE    5:0  (1:0)

Střídali : T.Bilík ( Urbánek ), Konevič ( Zacpal ), M.Bilík ( R.Šteigl )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Po vítězství v Tovačově jsme jeli i do Jesence s cílem bodovat, ale to se nám bohužel vůbec nepodařilo. Fotbal jsme nehráli špatný, ale bohužel branky stříleli pouze domácí. Podle vývoje utkání se však jedná až o příliš krutý výsledek. Po úvodní půli, kterou jsme prohráli 1:0, jsme ve druhém poločase chtěli zvrátit výsledek, ale hned ve 48.minutě jsme inkasovali druhou branku. Poté mohl snížit na 2:1 z penalty Kuba Kvapil, ale bohužel ji neproměnil. Domácí pak dali opět velmi lacinou branku a bylo po zápase. Do konce nám přidali ještě další 2 góly a tak jsme odjeli z Jesence s pětigólovým přídělem.

Hlas trenéra Stanislava Bilíka pro Týdeník Prostějovska : „ Herně to nebylo špatné, ale nechali jsme si dát laciné branky po vlastních chybách. Navíc když neproměníme penaltu, nedá se asi nic dělat. Rozhodující byla asi druhá inkasovaná branka v úvodu druhé půle, pak si kluci přestali věřit. V neděli máme Slatinice, tak se to pokusíme napravit.“