Muži "B" - 7.kolo : TJ Otinoves - S.Čechovice 1:0 ( 0:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 20. 09. 2010

TJ OTINOVES - SOKOL ČECHOVICE "B"    1:0  (0:0)

Kolkop    -      Šrot   -      P.Nakládal    -    J.Nakládal

Jansa   -    Ji.Antoníček

Střídali : Ja.Antoníček ( Obručník ), Chudý ( J.Nakládal )

Trenér : Pavel Gréza

V neděli zajíždělo naše "béčko" na horkou půdu nováčka soutěže, do Otinovsi. Trenérova rada před zápasem, že musíme víc běhat, se ukázala jako dobrá ,protože jsme domácí přehrávali rychlostí.

Dostávali jsme se do šancí, ale ani Jansa, ani Antoníček je neproměnili. Ovšem největší příležitost měl Jirka Nakládal, ale opět, stejně jako v minulých zápasech nedal. "Jirko, asi to přijde v dalším zápase" !!! První půle tak skončila 0:0, ale byli jsme lepším týmem než domácí.

Ve druhém poločase se dostali domácí do první, a taky poslední šance, bohužel gólové. Po odraženém rohovém kopu se dostal k míči asi nejvíc nebezpečný, zkušený domácí hráč Zbyněk Piňos a střelou z velkého vápna překonal našeho gólmana. Otinoves po brance ještě více zahustila obranu, což nám činilo problémy. Náš tlak bohužel ke gólu nevedl a prohra 1:0 nás musí mrzet. Domácí tým se tímto vítězstvím dostal do čela tabulky okresního přeboru.