Přípravka U10 - 3.kolo- Haná Prostějov - "A" 4:2 a 6:2, "B" - 1:6 a 1:2

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 13. 09. 2010

3. kolo - 11.9. 2010 - kategorie U10

U10 - Čechovice „A“

Sokol Čechovice "A" - Haná Prostějov "A" ( 1.SK Prostějov 2002 ) 4 : 2 ( 3 : 0 )

Branky : 1:0 M.Řehák, 2:0 Hájek, 3:0 Přecechtěl, 4:2 Suchánková

Branky : 1:0 M.Řehák, 2:0 Schuster, 3:1 Flajsar, 4:1 Schuster, 5:2 M.Řehák, 6:2 Schuster

Sestava : Soldán - M.Řehák, J.Řehák, Suchánková, Hájek, Schuster, Jeřábek, Přecechtěl, Sobota

Trenéři: Jaromír Synek a Petr Hájek

U10 - Čechovice „B“

Ve třetím kole krajského přeboru kategorie U10 proti nám nastoupilo mužstvo 1. SK Prostějov (ročník 2002), které však letos hraje pod hlavičkou Haná Prostějov. S tímhle týmem naši kluci již v minulosti sehráli několik zápasů, a proto jsme věděli, že nás na hřišti nečeká nic lehkého. I přes to jsme chtěli hrát fotbal a myslím, že se nám to i s tímto soupeřem, hlavě ve druhém zápase, dařilo.

Čechovice „B“ – Haná Prostějov (1. SK Prostějov U9) „B“ 1:6

První utkání mělo vyrovnaný začátek, ale bohužel nás postupem času soupeř začal přehrávat. Všude byl o krok dříve a také byl důraznější než naše mužstvo, díky čemuž zaslouženě v poločase vedl 1:0. V poločasové přestávce jsme kluky nabádali, ať se nebojí hrát fotbal, který je v jejich silách, i přes nepříznivé skóre, a že není nic ztraceno. Druhý poločas jsme opět začali vyrovnanou hrou, ale bohužel to byl soupeř, který vstřelil druhou a následně třetí branku, na kterou však reagoval pěknou halfvolejí Adam Klimeš, který tak snížil na 1:3. Na místo našeho tlaku ale přišly zbytečné chyby a nedůraz před naší brankou a soupeř nás potrestal po čtvrté. Po této brance to kluci bohužel vzdali a konec zápasu byl již pouze v režii hostů, kteří přidali ještě dvě branky a zaslouženě vyhráli 6:1!

Čechovice „B“ – Haná Prostějov (1. SK Prostějov U9) „A“ 1:2

Ve druhém zápase nás čekal ještě o něco silnější soupeř než v prvním utkání. Kluci se však nebáli a do tohohle mače nestoupili s odhodláním „poprat se“ o slušný výsledek. Tomu také odpovídal vývoj celého zápasu, který byl velice vyrovnaný. Bohužel se však v prvním poločase vedení ujal soupeř z Prostějova. Naši kluci nepřestávali hrát, ale z několika šancí se nám vstřelit branku nepodařilo. Míč za záda hostujícího brankáře tak dostal až z přímého volného kopu Adam Klimeš, čímž skóre vyrovnal. Tentýž hráč pak bohužel sobecky zakončil útok, 3 na 1, a tak „se šlo do kabin“ za stavu 1:1. Druhá půle začala opět vyrovnanou hrou s šancemi na obou stranách. Naše šance však zůstaly nevyužity a soupeř nám podruhé ukázal jak jednoduše dávat góly. Ani druhá branka v naší síti nás však tentokrát nezlomila a pokračovali jsme v naší hře a soupeře jsme začali přehrávat. Bohužel nám před hostující bránou chyběl klid na zakončení a hlavně důraz, což byl dnes asi náš největší problém a tak jsme i druhý zápas prohráli, tentokrát smolně 1:2.

I přes dvě prohry v dnešním dvojzápase kluci předvedli opět slušný výkon a bylo vidět, že umíme hrát i se silnějším soupeřem, než na kterého jsme narazili v minulém kole. Škoda jen prvního zápasu, který kluci ve druhém poločase vzdali a od soupeře dostali zbytečných šest branek. Tohle se nám prostě stávat nemůže, protože nás do konce podzimní části sezóny čekají už jen silnější mužstva!

Sestava: Jaroš/Handl – Dohnal, Laurenčík, Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Rotschedl