Mladší žáci - 5.kolo - FK SAN Šumperk "B" - S.Čechovice 9:1 (5:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 12. 09. 2010

FK SAN-JV ŠUMPERK - SOKOL ČECHOVICE   9:1 (5:0)

Branka : 6:1 Hubáček

Sestava : Stískal, Hanák, Valach, Kravák, Šmérek, Halouzka, Hubáček, Ftáčník

Střídání : Kosek J., Kosek P.

Trenér : Radovan Kravák

Na dlouhou cestu k soupeři do Šumperka se některým hráčům asi nechtělo, naštěstí se nám proti kvalitnímu soupeři střídajícímu kompletní sedmičky podařilo vytvořit sestavu i se dvěma hráči na střídání.

Utkání začalo pro obranu příliš rychle, všichni obránci si zřejmě prohlíželi soupeřovy oranžové dresy a míč tři metry od branky přehlédli - prohrávali jsme. Následovala pěkná akce Ftáčníka v jejímž závěru přehlédl úplně volného Halouzku a nastřelil brankáře. Ftáčník si vytvořil několik dalších slibných příležitostí, které buď zakončil těsně vedle nebo jimi zamotal hlavu svým křídlům. Soupeř odpovídal protiútoky. Tři střely z dálky zaskočily brankáře Stískala a stav 4:0 napovídal, že dnes svůj stín hoši nepřekročí. Postupně se začali hlásit o střídání a poločas zakončili s pětkou.

V druhém poločase jsme pokračovali v útočné hře, ale branky střílel soupeř. Přesto se HUBÁČKOVI v 52. minutě podařilo snížit na 6:1, ale impulsem k dotažení náskoku soupeře se tato branka nestala. Nedostatek sil, u některých i chuti do hry, promíchaly sestavu, ale zlepšení se nedostavilo.