Mladší dorost - 4. kolo: FC Kralice - S.Čechovice 0:3 (0:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 12. 09. 2010

FC KRALICE - SOKOL ČECHOVICE  0 : 3   ( 0 : 1 )

Branky : 0 : 1 Nedoma, 0 : 2 Vlach, 0 :3 Trajer

Nedoma   -      Trajer   -      Pospíšil   -    A.Klváček

Krček    -    Velešík

Střídali : Posypanka ( Ráček ), Pytela ( Krček )

Trenéři : Karel Vlach a Martin Holinka

Po hodně změněné vítězné sestavě zaviněné především nemocemi, jsme se na začátku zápasu nemohli sehrát proti soupeři, krerý hrál v 10-ti hráčích. Díky nepřesnosti v rozehrávce, jsme se nemohli prosadit a naopak po nedůslednosti v obraně nás zachránil od pohromy opět výborně chytající brankář Filda Martínek. Až v 34.minutě se po našem tlaku v soupeřově vápně a nahrávce znovu "nalezeného" hráče Michala Krčka, prosadil střelou Ondra NEDOMA - 0:1.

Po změně stran se hra zpřesnila a domácí se dostávali pod náš tlak i díky dobrým kombinacím Vlacha a Klváčka , kteří patřili k oporám týmu . V útoku v 55.minutě vystřídal Pytela bojovně hrajícího Krčka. A hned byla znát kvalita nového útočníka. Prosadil se v hlavičkovém souboji a míč skončil v síti, bohužel však po malém ofsajdu. V 78.minutě po nahrávce Martina Pytelu skóroval Honza VLACH - 0:2. V posledních vteřinách zápasu, v 80.minutě z trestného kopu zahrávaného Honzou Vlachem, tečoval David TRAJER jeho střelu a upravil tak na konečných 0:3.

Nejlepším naším hráčem v tomto zápase byl zvolen trenéry Honza Vlach.