Přípravka U10 - 2.kolo- FK Nemilany - S.Čechovice "A" 1:14 a 1:13, "B" 0:6 a 1:1

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 05. 09. 2010

Doplněno o hodnocení Přípravky B

2. kolo - 4.9. 2010 - kategorie U10

FK Nemilany "A" - Sokol Čechovice "A" 1 : 14 ( 0 : 8 )

Branky : 0:1 Suchánková, 0.2 M.Řehák, 0:3 M.Řehák, 0:4 J.Řehák, 0:5 J.Řehák, 0:6 Suchánková, 0:7 M.Řehák, 0:8 Schuster, 0:9 Jeřábek, 0:10 M.Řehák, 0:11 Hájek, 0:12 J.Řehák, 0:13 Jeřábek, 0:14 Hájek

Kategorii U10 jsme za "A" mužstvo postavili celý ročník 2001. 4x se prosadil Martin Řehák, 3x Honza Řehák a 2x Viktorka Suchánková, Jirka Hájek a Kuba Jeřábek.

FK Nemilany "B" - Sokol Čechovice "A" 1:13 ( 0:8 )

Branky : 0:1 M.Řehák, 0:2 Jeřábek, 0:3 Jeřábek, 0:4 Suchánková, 0:5 J.Řehák, 0:6 Schuster, 0:7 Schuster, 0:8 Soldán, 0:9 Hájek, 0:10 Hájek, 1:11 M.Řehák, 1:12 Jeřábek, 1:13 Soldán

Ve druhém utkání se 3 x gólově radoval Kuba Jeřábek, 2x Martin Soldán, Filip Schuster, Martin Řehák a Jirka Hájek.

Sestava : Soldán - M.Řehák, J.Řehák, Suchánková, Hájek, Schuster, Jeřábek, Sobota

Trenéři: Josef Sklenář, Jaromír Synek a Petr Hájek

Čechovice „B“ – Nemilany „B“ 6:0

První zápas proti nám nastoupilo mladé družstvo Nemilan a to bylo znát po celou dobu utkání. I přes to byli kluci vedeni k poctivé hře a ne ke „střeleckým závodům“, protože jejich předvedený výkon v předchozích utkáních zůstal daleko za očekáváním! Bylo vidět, že všichni hráči chtěli hrát fotbal a to i v kolektivním pojetí, které nám, v již zmiňovaných zápasech, chybělo. Díky tomu jsme předváděli pohledné fotbalové akce a to nám zanedlouho přineslo úspěch v podobě branek v soupeřově síti.

V prvním poločase se „předvedl“ hattrickem, před bránou důrazný, Adam Klimeš a jednou dostal míč za záda soupeřova brankáře i Roman Šubrt. V druhém poločase jsme pokračovali v pohledné hře a přidali ještě dvě branky – svým čtvrtým gólem v tomhle zápase zvýšil na 5:0 opět Adam Klimeš a konečné skóre 6:0 uzavřel Prokop Ohlídal.

V tomhle zápase jsme byli jednoznačně lepším a fotbalovějším týmem, čemuž ale velice pomohl věk a možnosti soupeře.

Čechovice „B“ – Nemilany „A“ 1:1

Ve druhém dnešním zápase jsme se střetli se soupeřem s podobným věkovým průměrem jako je v našem týmu, což bylo, oproti prvnímu zápasu, znát, a to hlavně v osobních soubojích a v rychlosti hry. První poločas byl vcelku vyrovnaný jak herně, tak v počtu šancí. Tomuto faktu také odpovídalo poločasové skóre 1:1, když se za nás nejdříve trefil Adam Klimeš, ale zanedlouho soupeř z volného kopu vyrovnal. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivním výkonu a soupeře, který měl za sebou o dvě utkání více, jsme přehrávali. Ze spousty našich šancí se nám však vstřelit branku nepodařilo a i přes občasné protiútoky soupeře zůstal stav nerozhodný 1:1.

V tomhle kole bylo vidět, že se kluci zamysleli a ukázali, že fotbal chtějí hrát, za což si zaslouží všichni pochvalu. Velmi dobrý výkon předvedl Kuba Jahelka a důrazný Roman Šubrt, ale nejvíce „vyčníval“ maličký Filda Šubrt, který se tak zhostil role dnešního kapitána na výbornou. Poprvé se nám také přestavila naše nová posila Sam Robeš, a navzdory tomu, že s námi hrál poprvé, určitě nezklamal. Poděkování patří také mamince Honzu Báthoryho za výbornou bábovku a koláč! :o)

Doufám, že kluci budou pokračovat v poctivé práci, jak na tréninku, tak v zápasech, a jejich výkon už jen poroste!

tréňa Tomáš

Sestava: Jaroš/Handl – Kolařík, Laurenčík, Jahelka, Báthory, Ohlídal, Klimeš, Šubrt F., Šubrt R., Robeš