Muži B - 2.kolo : S.Čechovice "B" - S.Přemyslovice 1:0 ( 1:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 14. 08. 2010

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL PŘEMYSLOVICE    1:0  (1:0)

Kolkop    -      Gréza   -      Konevič    -    T.Bilík

Drešr    -    J.Nakládal

Střídali : Holinka ( Konevič ), Ja. Antoníček ( Dvořák ), Meixner ( T.Bilík )

Trenér : Pavel Gréza

V první půli byli o něco málo lepší Přemyslovice, vypracovali si i 2 velké šance, ale obě výborně zlikvidoval brankář Honza Pokorný. Z naší strany zahrozil střelou Marek Zacpal, ale jinak se boj odehrával hlavně ve středu pole.Minutu před koncem první půle jsme se dostali do protiútoku. U lavičky se hostí se ale míč dostal do zámezí a zdálo se, že je po šanci. Nicméně Eda Drešr zareagoval velmi rychle, míč hodil na Vlasťu Šrota, ten ho posunul mezi dvěma obránci před pokutové území na nabíhajícího Pavla GRÉZU, který přízemní střelou prostřelil brankáře a zajistil nám vedení 1:0.

Ve druhé půli se jednalo znovu o vyrovnaný zápas. Přemyslovice si vypracovali tři příležitosti k vyrovnání, ale jejich zakončovatelé vždy přestřelili. My jsme měli za poločas pouze jedinou vážnější šanci, když Drešr dával míč zpravé strany před bránu na nabíhajího Jiřího Nakládala, ale ten bohužel netrefil. V závěru jsme již cennou výhru ubránili a tak se mohli kluci těšit z prvního podzimního vítězství.