Muži B - 1.kolo : S.Brodek u Prostějova - S.Čechovice "B" 5:0 ( 2:0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2010-11, Vydáno dne: 09. 08. 2010

SOKOL BRODEK U PROSTĚJOVA - SOKOL ČECHOVICE "B"    5:0  (2:0)

Kolkop    -      Gréza   -      Urbánek    -    Drešr

Jáhl    -    P.Nakládal

Střídal :J.Nakládal ( Urbánek ), Ja. Antoníček ( Konevič ), Obručník ( Kolkop )

Trenér : Pavel Gréza

Úvod utkání byl vyrovnaný, rozhodnutí o osudu zápasu padlo mezi 20. a 25.minutou. V této pětiminutovce jsme inkasovali po našich chybách 2 branky. První gól padl po vytáhnutí domácího stopera před naše pokutové území, jeho střelu Pokorný vyrazil, míč se dostal k domácímu kanonýrovi Burešovi a ten začal střelou do prázdné brány svoje pětigólové představení. O chvíli později jsme dostali druhý gól po centru před naši bránu. Poté jsme Brodek zatlačili na jeho polovinu a přišly naše šance. První měl Luděk Jáhl, ale střela ze strany v bráně neskončila. Druhou tutovku měl Petr Nakládal, který šel sám na branku, ale nedal. A poslední naše šance přišla těsně před poločasem, kdy Urbánek dával do prázdné brány, ale domácí obránce míč zázračně vykopl z brankové čáry.

Náš tlak pokračoval i prvních 5 minut po půli, ale pak přišel třetí gól domácích a bylo po zápase. My jsme otevřeli hru s cílem zdramatizovat zápas, ale bohužel když nedáme šance, nemůžeme uspět. Do otevřené obrany přidali domácí ještě dvě branky a tak úvodní zápas skončil vysokou porážkou 5:0.

Výsledek neodpovídá průběhu hry, dá se říct, že domácí proměnili všechny šance do kterých se dostali, naopak my jsme nedali ani tu nejvyloženější. Tak snad nám to vyjde v sobotu proti Přemyslovicím.