Muži B - 26.kolo : FK Němčice - S.Čechovice B 2:3 (1:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 21. 06. 2010

20.6.2010

FK NĚMČICE - SOKOL ČECHOVICE "B"    2:3  (1:2)

Branky : 0 : 1 Kolečkář ( Prášil ), 1 : 2 Holinka ( Začal ), 2 : 3 Jáhl ( Chmelík )

Pokorný

Holinka    -    Chmelík  -    Začal    -    Obručník

Konevič    -      Kolečkář   -      Prášil    -    Zacpal

Jáhl    -    Hruda

Střídal : Ja. Antoníček ( Začal ), Karafiát ( Zacpal ), Jareš ( Jáhl )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Úvod utkání jsme měli jako z říše snů, hned v 1.minutě přiťukl míč Prášil KOLEČKÁŘOVI a ten z 25 metrů vymetl pavučinky ze šibenice domácí branky. Pro oko diváka to byl moc krásný gól. Prvních 30 minut jsme byli fotbalovější než domácí, ale hráli jsme proti silnému větru a tak jsme se do zakončení moc nedostávali. Ve 31.minutě domácí vyrovnali, ale asi o 5 minut později jsem se opět dostali do vedení. Rohový kop na zadní tyč vráti hlavičkou Marek Začal na "přední", kde stál Martin HOLINKA, pro kterého již nebyl problém hlavou "zavěsit" - 1:2. Po gólu jsme ale opět herně polevili a tak domácí opět srovnali skóre. Za faul Obručníka ve vápně se kopala penalta, a bylo to 2:2. Nicméně naši fotbalisté se nevzdali a v 65.minutě rozhodli. Kopali jsme roh, po něm se dostal odražený míč k JÁHLOVI a ten rozhodl o tom, že 3 body poputují do Čechovic. Závěrečný tlak domácíh už vyzněl naplano a tak tímto vítězstvím jsem se dostali na konečné vynikající 3.místo v okresním přeboru . KLUCI GRATULUJEME !!!!!