Muži A - 26.kolo : SK Náměšť - S.Čechovice 3:3 (3:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 19. 06. 2010

19.6.2010

SK NÁMĚŠŤ - SOKOL ČECHOVICE    3:3  (3:1)

Branky : 2 : 1 Chmelík ( M.Horák ), 3 : 2 Chmelík ( M.Horák ), 3 : 3 Kolečkář ( Urbánek )

Piták

Mach    -     L.Šťastný    -    Vinklárek    -    M.Bilík

Bílý  -   Haluza  -   M.Horák  -     Urbánek

Hruda         -         Chmelík

Střídali : Prášil ( M.Bilík ), Kolečkář ( Hruda ), Konevič ( Chmelík )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

Do Náměště, která bojovala ještě o druhou příčku, ze které se dá ještě postoupit ??? do krajského přeboru, jsme jeli s cílem bodovat a to se nakonec podařilo. Bohužel hned z kraje zápasu jsme dvakrát inkasovali ( v 7. a 16.minutě ) a prohrávali jsme tak 2:0. Nicméně zápas byl v první půli vyrovnaný, míč jsme měli častěji v držení a ve 35.minutě jsme snížili na 2:1. Martin Horák poslal "chytrou" přihrávku na Bořka CHMELÍKA a ten pěknou střelou kolem brankáře rozvlnil síť. Domácí ale ještě před koncem poločasu přidali třetí gól, který padl po závaru před naší brankou a tak jsme šli do šaten s dvoubrankovou ztrátou.

Ale už v 50.minutě se nám podařilo snížit na 3:2, kdy opět Martin Horák vyzval přihrávkou ke skórování Bořka CHMELÍKA a ten opět nezaváhal. Po této brance jsme se opět dostali do hry a od té doby jsme byli lepším mužstvem. V 72.minutě nastřelil Petr Bílý tyč a hned z protiútoku nastřelili konstrukci brány i domácí. O chvíli později se zaskvěl při šanci Náměště Milan Piták a nedovolil útočníkům skórovat. Naše touha bodovat i v posledním zápase byla však velká a splnit tento cíl se podařilo střídajícímu Frantovi KOLEČKÁŘOVI, který v 83.minutě hlavičkou k tyčce vyrovnal. Náměšť se s bodem nechtěla smířit, ale pokus o závěrečný tlak jsme bezpečně zlikvidovali.

Kluci, děkujeme vám za výbornou jarní čast a záchranu soutěže, a všichni věříme, že v podobných výkonech budete pokračovat i na podzim.