Muži A - 23.kolo : S.Čechovice - S.Kožušany 5:0 (0:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 16. 06. 2010

15.6.2010 - dohrávané utkání - původní termín 30.5.2010

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL KOŽUŠANY    5:0  (0:0)

Branky : 1:0 Hruda ( Bílý ) , 2:0 Hruda ( Haluza ), 3:0 Kolečkář ( Urbánek ), 4:0 M.Horák ( Kolečkář ), 5:0 M.Horák ( Kolečkář )

Švéda

Mach    -     L.Šťastný    -    Vinklárek    -    M.Bilík

Bílý  -   Haluza  -   R.Šteigl  -     Urbánek

Hruda         -         M.Horák

Střídali :Chmelík ( Urbánek ), Kolečkář ( Haluza ), Začal ( M.Bilík )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

V první půli se jednalo o vyrovnaný zápas, kdy jsme měli 2 příležitosti, ale obě Jarda Urbánek neproměnil. Teprve když se na začátku druhého poločasu trefil neuvěřitelnou střelou "bodlem" do šibenice Karel HRUDA, roztočili jsme brankový kolotoč. Za chvíli přidal Karel HRUDA druhou branku a v 65.minutě to bylo už 3:0, když se po centru Urbánka trefil KOLEČKÁŘ. Hosté úplně odpadli a my jsme zásluhou Martina HORÁKA, který se trefil dvakrát, upravili na konečných 5:0. Za druhou půli si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.