Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 07. 05. 2010

7

7.5.2010

Čechovice – 1. SK Pv „03“ 7:0 (3:0)

Branky: 1:0 Vyroubal (Šubrt F.), 2:0 Šubrt F., 3:0 Šubrt F. (Ohlídal), 4:0 Šubrt F., 5:0 Vyroubal, 6:0 Ohlídal ( Šubrt R.), 7:0 Šubrt F. (Ohlídal)

Do zápasu proti nejmladšímu týmu našeho městského rivala jsme vstoupili aktivně a hned od začátku se tlačíme před branku. Skóre zápasu otvírá Vyroubal a do konce poločasu přidává další dvě branky dnes střelecky disponovaný Filip Šubrt.

Druhou půli zahajujeme opět brankou Filipa Šubrta a pak se k němu připojuje Vyroubal a Ohlídal a skóre na 7:0 uzavírá opět střelec Filip Šubrt. Po celý zápas máme místy až drtivou převahu, škoda jen zahozených šancí.

Čechovice – 1. SK Pv „02“ 1:2 (0:2)

Branka: 1:2 Palatka

Ze začátku se hraje vyrovnaný zápas, potom se ujímá soupeř vedení po naší chybě v obraně. Vrháme síly do útoku a výsledkem je jen tyč po rohu Palatky. Soupeř přidává další branku po brejku.

Do druhé půle vstupujeme s cílem ještě něco udělat s výsledkem. Vrháme síly do útoku a po jednom závaru před brankou se dostává odražený míč k Palatkovi a ten ho uklízí do brány. Dostáváme soupeře pod tlak a do brejku se dostává Filip Šubrt a kde se vzal tu se vzal zčistajasna se objevil před ním hráč ze střídačky a míč mu ukopl. Rozhodčí si tohoto okamžiku, že soupeř hraje v šesti všiml až po důrazném upozornění naší lavičky a rozehráváme nepřímý kop. Bohužel kluci po rozehrání těsně míjejí branku. V těchto okamžicích se hraje fotbal nahoru dolů a i náš brankař se zapotí. Těsně před koncem zápasu soupeř rozehrává roh a odražený míč se dostává k Vyroubalovi a ten míří sám na branku. V této šanci ho dlouho nenechává rozhodčí a nesmyslně ukončuje zápas v okamžiku kdy se chystá vystřelit na bránu.

Bohužel v tomto zápase nám body nebyly přány a některé výroky rozhodčího byly velmi nepřesvědčivé. Kluci si ověřili, že mohou hrát vyrovnaně s každým a v tomto zápase byli i lepší než soupeř.

Sestava: Jaroš – Palatka, Jahelka, Ohlídal (K), Šubrt F., Kolařík, Šubrt R., Laurenčík, Handl, Vyroubal