Přípravka A - 13.kolo : 1.FC Přerov - S.Čechovice 1:3 a 1:1

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 02. 05. 2010

13. kolo - 2.5. 2010

1.FC Přerov "A" - Sokol Čechovice "A" 1 : 3 ( 1 : 1 )

Branky : 0:1 Růžička ( Halouzka ), 1:2 P.Kosek ( Valach ), 1:3 Halouzka ( Růžička )

Začátek utkání byl ze strany všech kluků výborný, Mara RŮŽIČKA potvrdil svoji jarní střeleckou formu a svým již 14.gólem v sezóně otevřel skóre. Poté opět přišel útlum a soupeři se podařilo vyrovnat po zmatku a chybách v obraně. Ve druhé půli vsadili domácí vše na útok a mezery v obraně jsme dokázali potrestat. Pochvala za výkon patří Šmérkovi a Růžičkovi.

1.FC Přerov "B" - Sokol Čechovice "A" 1 : 1 ( 1 : 1 )

Branka: 0:1 Halouzka ( Janeček )

V první půli vsítil svou 18.branku sezóny Filip HALOUZKA po akci stále se zlepšujícího Pepu Janečka, ale to bylo z naší strany vše. Špatný výkon bez pohybu a fatální chyba znamenala vyrovnání. V závěru utkání nás podržel Dominik Spurný a když kluci neproměnili 5 !!! vyložených šancí, body s tímto soupeřem jsme ztratili.

Sestava : Spurný - Šmérek, Hanák, L.Kravák, Halouzka,Valach, Janeček, J.Kosek, P.Kosek, Dostál, Růžička, Kolařík, Páleník

Trenéři: Karel Horák, Miroslav Stískal a Radovan Kravák