Muži A - 19.kolo : S.Dub - S.Čechovice 1:2 (0:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 02. 05. 2010

SOKOL DUB - SOKOL ČECHOVICE    1:2  (0:1)

Branky : 0:1 Mach ( M.Horák ) , 1:2 Kolečkář ( M.Horák )

Hruda         -         M.Horák

Střídali : Drešr ( Hruda), T.Bilík ( M.Bilík ), Kolečkář ( Haluza )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Do Dubu jsme odjeli v pozměněné sestavě oproti minulému zápasu s Kojetínem, nehrál kapitán Petr Bílý, dále Ladislav Šťastný ani stále zraněný Marek Začal. V první půli byli domácí lepším celkem, ale jejich hra končila před pokutovým uzemím. Dobře hrála obrana a tak Brablec nemusel řešit žádnou vážnější situaci. Naopak my jsme se ujali vedení ve 35.minutě po akci Martina Horáka, který ve vápně prošel přes tři hráče, přihrál nabíhajícímu Petru MACHOVI a ten nekompromisně křížnou střelou téměř pod břevno zavěsil - 0:1. Druhou branku mohl přidat minutu před koncem poločasu Karel Hruda, který se řítil sám na brankáře, ale bohužel ten jeho střelu chytil.

Ve druhý půli jsme hru vyrovnali a hned v první minutě utekl po křídle Jarda Urbánek, jeho přetažený centr našel Martina Horáka, ten se po míči vrhl, ale bohužel v pádu trefil hlavou jen tyč. V 77.minutě domácí vyrovnali z totožné akce jako jsme vstřelili gól my. Poté nás podržel při další šanci domácích Brablec a udržel nám šanci bodovat. V závěru nás domácí přitlačili a snažili se strhnout výhru na svoji stranu, ale naše mužstvo dobře bránilo. Když už se zdálo že zápas skončí remízou a rozhodčí nastavoval už 96.minutu, tak Petr Haluza vybojoval míč, dal ho Martinovi Horákovi, ten si narazil s Radkem Šteiglem a přihrál střídajícímu dorostenci Frantovi KOLEČKÁŘOVI, který udělal kličku obránci a podél brankáře rozvlnil síť. Po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

V Dubu se nám podařilo získat velmi cenné vítězství a udělali jsme další krok k záchraně v soutěži. Kluci díky.