Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 02. 05. 2010

SOKOL ČECHOVICE - 1.HFK OLOMOUC B    1:1  (0:0)

Střídali :

Procházka ( A.Klváček ), J.Nakládal ( Chudý )

Trenéři : Alois Diviš a Milan Rybařík

Vedoucí mužstva : Lubomír Meixner

Starší dorostenci odehráli s předním týmem tabulky ( HFK ztrácel 2 body na prvního ) velmi dobrý zápas. Hosté byli sice herně lepší, ale naši hráči bojovali a nevypustili žádný souboj. V první půli měl velkou šanci Dostál, když se po rohu pěkně trefil z voleje, ale golman hostí jeho střelu chytil. Nás podržel dvakrát Milan Piták, který chytil 2 velmi nebezpečné střely hostů.

V 67.minutě jsme se dostali do vedení, když chybnou přihrávku obránce na brankáře využil Luděk JÁHL a v pádů překonal brankáře - 1:0. Bohužel 10 minut před koncem zahrál nešťastně rukou náš obránce a hosté penaltu proměnili, byť Piták směr vystihl a málem ji lapil. Nicméně i za bod a hlavně za výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu.