Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 25. 04. 2010

SOKOL ČECHOVICE "B" - FC DOBROMILICE    2:0  (0:0)

Branky : 1 : 0 Kolkop ( Jareš ), 2 : 0 Jareš ( Konevič )

Střídali :Jareš ( Laník ), Karafiát ( Obručník ), Ja. Antoníček ( Holinka )

Trenér : Stanislav Bilík

Asistent trenéra : Karel Hruda

Vedoucí mužstva : Jarosva Hejduk

První půle zápasu se zachraňujícími se Dobromilicemi měla celkem jednostranný průběh. Měli jsme asi 4 tutovky, ale ani jeden ze čtveřice Obručník, Prášil, Nakládal a Kolkop svou šanci nevyužilo a tak první půle skončila 0:0.

Ve druhé půli přinesl oživení střídající Jareš, a hned v 50.minutě jsme se ujali vedení. Po několika hlavičkách v pokutovém území se k míči dostal KOLKOP a střelou k zadní tyči otevřel skóre. A v 65.minutě zvýšil tento stav střídající Martin JAREŠ a bylo téměř rozhodnuto. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, naopak zvýšit naše vedení mohl chvíli před koncem Drešr, ale hlavou nedal. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme tak mohli oslavit další vítězství.