mladší žáci - 17.kolo Čechovice - Kostelec 11:0 (5:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 18. 04. 2010

27.9.2009

SOKOL ČECHOVICE - FC Kostelec na Hané    11:0  (5:0)

Branky :7´ 1:0 Přikryl (Blahoušek), 10´ 2:0 Bílý (Hluštík), 15´ 3:0 Blahoušek (Jančík), 18´ 4:0 Bílý (Jančík), 28´ 5:0 Lachman (Havlíček), 33´ 6:0 Bílý (Přikryl), 39´ 7:0 Pluháček (Kiška), 43´ 8:0 Kiška (Přikryl), 48´ 9:0 Ftačník (-), 56´ 10:0 Havlíček (Jančík), 58´ 11:0 Ftačník (-)

Vedoucí mužstva : Jančík

V dnešním utkání jsme přivítali opět soupeře, který má ve svých řadách mladší hráče. Proto jsme zvolili již od začátku hru v rozestavení 3-4-3 a s Hubáčkem v brance. Byli jsme to ale znovu my, kteří mohli po zmatcích v obraně hned v úvodu utkání stejně jako v Hlubočkách prohrávat. Potom jsme se ale začali prosazovat herně i střelecky. Do poločasu jsme vsítili pět branek, postupně si zásah do černého připsali 2x Bílý, Přikryl, Blahoušek a Lachman.
V druhé části utkání jsme potom přidali další góly, a to z kopaček Bílého, který tak dovršil hattrick, a dále Pluháčka, Kišky, Havlíčka a 2x Ftačníka, jehož závěrečná trefa si našla cestu do sítě hostí přímo z rohu.
Dnes mě potěšil Tomáš Pluháček, který podává již delší dobu dobré výkony, ale dnes k nim přidal v druhém poločase i kombinační hru na kraji zálohy korunovanou gólem.

V příštím kole se představíme na hřišti vedoucího celku z Přerova, což bude náš první velký rival v jarní části soutěže. Doufám, že mu oplatíme podzimní porážku 1:3 z našeho trávníku !!!