Mladší žáci 16.kolo - Hlubočky - čechovice 1:8 (0:4)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 11. 04. 2010

10.4.2010

FK Hlubočky - TJ Sokol Čechovice   1:8 (0:4)

Branky : 2´ 0:1 Přikryl (Bílý), 4´ 0:2 Nejezchleb (Přikryl), 8´ 0:3 Bílý (Nejezchleb), 23´ 0:4 Hubáček (Jančík), 35´ 0:5 Jančík (Blahoušek), 37 ´0:6 Havlíček (-), 39´ 0:7 Nejezchleb (Bílý), 49´ 1:7, 52´ 1:8 Jančík (Přikryl)

Vedoucí mužstva : Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Drmola, Blahoušek

Po dvou vysokých výhrách v Náměšti n/H. a s oslabenými Opatovicemi nás čekal další soupeř, který disponuje ve svém kádru hráči mladších ročníků. Proto i my jsme chtěli dát větší příležitost právě těmto klukům. Bez absentujícího kanonýra Kišky a Ftačníka se na hřiště do základní sestavy dostali Šustr a Nejedlý. Do soupeře jsme se pustili zhurta a v 8. minutě jsme vedli po brankách Přikryla, Nejezchleba a Bílého již 0:3. Potom začal trávník zkrápět déšť a podmínky k fotbalu byly rázem jiné. Přibylo nepřesností v kombinaci a tak jsme do poločasu přidali už jen jednu branku, když se po rohu Jančíka trefil hlavou Hubáček - 0:4.
V druhé půli se na hřiště dostali další hráči širšího kádru, a to do branky Stískal a na stopera Pařil. Jančík se posunul na levou zálohu a byl to právě on, který po straně rozhýbal středovou osu a vsítil postupně dvě branky. Další gól přidal solidně hrající Nejezchleb a dále Havlíček. Soupeř, který navzdory věkovému hendikepu hrál velmi sympatický a bojovný fotbal, nakonec vsítil čestný úspěch a snížil v průběhu utkání na konečných 1:8.

V dnešním utkání lituji toho, že hráči více nevyužili možnosti zahrát si fotbal, i když jim to těžký terén v průběhu utkání znesnadnil.
Jednoznačně vyzdvihnout musím výkon neúnavného Přikryla, který odehrál výborné utkání na pozici stopera za starší žáky, a poté kraloval i v druhém zápase. Jen tak dál, Štěpáne !!!