Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 11. 04. 2010

SOKOL ČECHOVICE - SK JESENEC    2:5  (1:4)

Branky : 1:0 Haluza ( Urbánek ), 2:5 Haluza ( Kolečkář )

Střídali :

M.Horák ( Prášil ), Kolečkář ( Chmelík ), Dvořák ( J.Horák )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Zdeněk Šťastný

V tomto důležitém zápase nemohly nastoupit kvůli zranění tradiční opory. Kromě dlouhodobě zraněného brankáře Romana Švédy, nehrála ani ikona našeho klubu - Marek Začal a dva střední záložníci Radek Šteigl a Jarda Vinklárek. Na hře to bylo velmi znát.

Nicméně úvod zápasu nám tentokrát vyšel, hned ve 2.minutě se trefil Petr HALUZA a vedli jsme 1:0. Bohužel to bylo z naší strany na dlouhou dobu vše. Jesenec v 10.minutě vyrovnal a o dvě minuty později se dostal do vedení. Tragickou naši desetiminutovku završili hostující hráči ve 20.minutě, kdy po chybě v obraně zvýšili na 1:3. A aby toho nebylo málo, tak po další chybě v obraně zvýšili do přestávky hosté na 1:4. Naše hra byla velmi špatná, nedařilo se nám prakticky nic, nebojovalo se, prostě vše bylo špatné.

Ve druhé půli se obraz hry o něco vylepšil, začali jsme přece jenom hrát, zvýšila se i bojovnost a tím se dostavily konečně i šance. Velmi pěkný fotbalový moment přinesla 62.minuta, kdy se po Haluzově centru vrhl nabíhající Urbánek, ale jeho hlavička skončila těsně vedle levé tyče. Bohužel o chvíli později hosté znovu udeřili a další naši chybu opět potrestali. Po této brance ve svém snažení polevili a nechali hrát nás. A v poslední dvacetiminutovce jsme mohli dát alespoň 4 branky. Nejprve nebezpečně střílel z trestňáku Urbánek, chvíli po něm i Martin Horák, ale brankář Jesence střely pokryl. Pak se protáhl do pokutového území střídající Kolečkář, z brankové čáry přihrál na volného HALUZU a ten skákavou střelou snížil na 2:5. V 83.minutě hlavičkoval nebezpečně znovu Haluza, golman míč vyrazil před sebe, ale dobíhají Kubalík nastřelil z boku pouze dobře "ležícího" brankáře. Těsně před koncem ještě zkoušel přelobovat brankáře M.Horák, ale míč šel těsně na břevno a tak zápas skončil naším debaklem 2:5.

Bohužel naše výsledky nesignalizují před dalším derby v Plumlově nic dobrého, ale přesto všichni věříme, že se kluci vzpamatují a začnou už konečně hrát fotbal, na který jsme zvyklí a hlavně střílet branky !!!