Muži B - 15.kolo : S.Konice "B" - S.Čechovice "B" 5:1 (2:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 06. 04. 2010

SOKOL KONICE "B" - SOKOL ČECHOVICE "B"    5:1  (2:0)

Laník    -    Hruda

Střídali :Jareš ( Laník ), Meixner ( Karafiát )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Vedoucí celek okresního přeboru a hlavní aspirant postupu, nás stejně jako na podzim doma, opět porazil vysokým rozdílem. Hned od 8.minuty jsme prohrávali 1:0 a domácí byli prvních 20 minut jasně lepší. Na našich hráčích bylo vidět, že mají problémy vyrovnat se s umělou trávou. A brzy na tvrdou plochu doplatil zraněním i Filip Laník, který musel už ve 25.minutě střídat. Blízko vyrovnání byl Karafiát, ale svoji šanci bohužel nevyužil. Těsně před koncem první půle nás Konice potrestala gólem do šatny a bylo to 2:0.

V 60.minutě snížil na 2:1 URBÁNEK, ale to bylo z naší strany vše. Zápas mohl za stavu 3:1 ještě zdramatizovat střídající Jareš, ale branku nevstřelil a z následného protiútoku se domácí dočkali penalty, kterou proměnili a bylo po utkání.

Snad se nám bude dařit lépe příští sobotu s dalším aspirantem postupu, s Držovicemi.