TJ Sokol Čechovice - FKM Opatovice   3:1 (1:1)

Branky : 1:0 Němeček, 2:1 Trajer, 3:1 Pospíšil

Klimeš (b), Zapletal, Kupkal, Přikryl, Bílý, Blahoušek

Trenéři : Vlach

Vedoucí mužstva : Ráček

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Němeček

Kvůli špatné hře zadních řad v Náměšti byl nucen trenér Vlach udělat několik změn v sestavě – Pospíšil se posunul do středu hřiště , Ráček na pravý kraj obrany , Kiška na stopera a Pírek se posunul na místo předstopera . Vzhledem k těžkému soupeři s popředí tabulky jsme vsadili na bojovnost a důsledné bránění od půli hřiště .

Vyplatilo se hned v páté minutě kdy se ocitl po důrazném napadání Němeček před odkrytou brankou , leč trefil ve vyložené šanci pouze tyč !!!!!! Kluci bojovali a na hře to bylo znát , soupeř byl překvapený aktivní hrou čechovických mladíků . Bojovnost se nám vyplatila ve 22 min. kdy po křižné přihrávce nekompromisně skoroval kapitán Němeček 1 : 0 !!! Hra plynula ve vyjetých kolejích až na jedinou akci soupeře , kdy po trestném kopu po nedůrazném odehrátí míče v malém pokutovém území soupeř skoroval těsně před poločasem 1 : 1 s tímto výsledkem se šlo i do kabin .

Šatnou i přes dobrý výkon mužstva v první půli proběhla bouře : byly vyzvednuty individuální chyby některých jednotlivců , které kazily opravdu dobrý výkon a v důsledku i to nejdůležitější ……příznivý výsledek pro čechovické !!!!!

Druhou půli byli kluci ještě hladovější po příznivém výsledku , důraz kladený na vyvarování se individuálních chyb se vyplatil . Začali jsme tak sklízet ovoce v podobě golů. A to Trajerem ve 48 min. 2:1 !!!!! Následně po rozehrání přímého kopu v 63 min. se položil do centru Pospíšil a nezadržitelně skoróval 3 : 1 !!!!!!