Přípravka A - 1.část finále halové okresní miniligy - 3.1.

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Halová okresní miniliga 2009-10, Vydáno dne: 03. 01. 2010

Do finále jsme vstoupili vítězně.

Tři dny po začátku nového roku, vstoupila přípravka "A" do finálové části Okresní miniligy. A vstup se vydařil, po vítězství nad Lipovou 5:0, jsme porazili i druhého nedělního soupeře z Konice 2:1 a do tabulky jsme si tak připsali plný počet 6 bodů. Druhý turnaj v neděli 14.2. ( 12.30 - 18.00 ).

1. Sokol Čechovice – Sokol Lipová 5:0 ( 3:0 )

Branky : 1:0 P.Kosek ( Halouzka ), 2:0 Růžička ( Janeček ), 3:0 Valach ( Spurný ), 4:0 Janeček ( Halouzka ), 5:0 Halouzka ( Janeček )

V zápase s Lipovou jsme se brzy ujali vedení po brance Pavla KOSKA a o chvíli později zvýšil na 2:0 Marek RŮŽIČKA. Když se pak krásnou střelou z dálky trefil Martin VALACH bylo utkání rozhodnuto. Ve druhé půli jsme přidali Pepou JANEČKEM a Filipem "RAÚLEM" HALOUZKOU další dvě branky a utkání skončilo výsledkem 5:0.

2. Sokol Čechovice – Sokol Konice 2:1 ( 2:0 )

Branky : 1:0 Janeček ( Sklenář ), 2:0 P.Kosek ( Valach )

Velká fotbalová bitva skončila naším vítězstvím. V první půli jsme byli lepším celkem my, ve druhé Konice. V 5.minutě jsme kopali roh a dorážkou se prosadil Pepa JANEČEK. O dvě minuty později zvýšil na 2:0 Pavel KOSEK a zdálo se, že utkání dovedeme bezproblému do vítězného konce. Opak byl však pravdou. Ve druhé půli Konice zlepšila hru a po naší chybě snížila 5 minut před koncem na 2:1. A protože jsme naše šance neproměnili ( největší měl Janeček - střela těsně vedle tyče ), tak byl závěr utkání velmi dramatický. 2x se vyznamenal v bráně Dominik Spurný a 10 vteřin před koncem jsme měli i štěstí, když soupeř nastřelil hlavou břevno. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se tak mohli radovat z druhého vítězství.