Přípravka "A" - Okresní miniliga - 14.11.

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Halová okresní miniliga 2009-10, Vydáno dne: 17. 11. 2009

Z Chrudimi si veze přípravka "B" vynikající 3.místo

Po 1.turnaji jsme zatím první.

V sobotu se zúčastnila "A" přípravka, doplněna 4 hráči "B" přípravky - Martinem Soldánem, Jardou Synkem, Honzou Sklenářem a Davidem Frohnem, prvního turnaje okresní miniligy přípravek. Vstup do miniligy se klukům vydařil, z úvodních tří zápasů vytěžili 7 bodů a mají tak nakročeno k postupu do finálové skupiny. Všichni hráči se prezentovali kvalitním bojovným výkonem a od trenérské dvojici Karel Horák a Miroslav Stískal si zaslouží pochvalu. Druhý turnaj se bude hrát v sobotu 12.12. a tam odehrajeme zbylá 2 střetnutí, a to s Mostkovicemi a Kralicemi.

1. Sokol Čechovice – Sokol Přemyslovice 4:1 ( 2:1 )

Branky : 1:0 Janeček ( P.Kosek ), 2:1 P.Kosek, 3:1 Dostál ( Růžička ), 4:1 Růžička ( Sklenář )

Úvod zápasu nám vyšel, brzy jsme vedli 1:0, když se střelecky prosadil Pepa JANEČEK, ale soupeř po naší chybě vyrovnal. Do poločasu ale strhl vedení na naší stranu Pavel KOSEK. Ve druhé půli už náš tým soupeře k ničemu nepustil a po brankách DOSTÁLA a RŮŽIČKY jsme zvítězili 4:1.

2. Sokol Čechovice – FKM Konice 3:0 ( 2:0 )

Branky : 1:0 Sklenář, 2:0 Janeček ( Synek ), 3:0 Janeček ( Sklenář )

Ve druhém zápase nás čekalo družstvo FKM Konice, které nás loni připravilo v této lize o medaile a tak se čekal velmi vyrovnaný zápas. A to se také potvrdilo, nicméně naši kluci si se soupeřem poradili. První branku vstřelil Honza SKLENÁŘ a o chvíli později zvýšil naše vedení Pepa JANEČEK. Ve druhé půli se Konice snažila o zkorigování výsledku, ale výborný výkon obránců, zejména Tomáše Šmérka a Lukáše Kraváka, jim to nedovolili. Když pak přidal znovu Pepa JANEČEK třetí branku, bylo o výsledku rozhodnuto.

3. Sokol Čechovice – FC Kostelec 0:0

Branka : -----

Velmi vyrovné utkání, které nakonec skončilo remízou 0:0. Kluci bohužel svoje šance nedokázali využít a tak branka nepadla. Největší příležitost měl Pepa Janeček asi minutu před koncem, ale jeho střela z voleje skončila těsně nad břevnem. Šance Kostelce pochytal spolehlivě Dominik Spurný