Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 29. 10. 2009

FC ŽELATOVICE - SOKOL ČECHOVICE   2:1  (1:1)

Branky :10´ 1:0, 26´ 1:1 Kiška (Přikryl), 38´ 2:1

Střídali :

Lachman, Hubáček, Hluštík

Trenéři : Jančík, Blahoušek

Vedoucí mužstva : Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Blahoušek, Ftačník

Želatovičtí nám chtěli oplatit jarní porážku 1:2 z vlastního hřiště. Od počátku tomu ale dění na hřišti neodpovídalo, i když jsme hráli v dosti improvizované sestavě (navíc pětice hráčů měla již za sebou vítězné utkání starších žáků). Dobře jsme kombinovali a soupeře přehrávali. Domácí ale vsadili na rychlé brejky, a hned v 10. minutě jeden zúročili – 1:0. My jsme dále s trpělivostí dobývali jejich branku. V 26. minutě po rychlé akci Šustr – Přikryl – Kiška posledně jmenovaný udělal kličku domácímu brankáři a bylo srovnáno – 1:1.

Po přestávce obraz hry pokračoval. Naše dobrá hra v poli, kombinace a … soupeřův brejk – 38. minuta a 2:1. Poté jsme ještě přidali na obrátkách. Vytvořili jsme si místy drtivý tlak a dobré příležitosti, ale skvělé zákroky brankáře domácích a snad i smůla nás podruhé v řadě pasují do role mužstva bez zisku bodů.

Dnes nemám klukům co vytknout, předvedli velmi dobrý výkon a hezký fotbal. Podle mě dnes prohrálo lepší mužstvo, stejně jako ve zmiňovaném jarním utkání, kdy nás přehráli Želatovice, ale body nezískaly.