SOKOL ČECHOVICE - FK BRODEK U PŘEROVA    3:3  (1:1)

Branky : 1:1 Bílý - z penalty, 2:2 Haluza ( J.Horák ), 3:2 Začal ( Gréza )

Mach ( Prášil ), Hruda ( J.Horák )

Červená karta : Bílý

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Zdeněk Šťastný

Zápas s Brodkem u Přerova se odehrál na velmi těžkém, blátivém terénu a byl velmi dramatický a bojovný. V první půli odpověděl na vedoucí branku Brodku z penalty Petr BÍLÝ, která se kopala po faulu na Petra Haluzu. Další naše šance bohužel využity nebyly a tak poločas skončil 1:1.

Ve druhé půli se opět ujali vedení hosté, ale v 70.minutě vyrovnal Petr HALUZA na 2:2. Bohužel po vyrovnávací brance došlo v pokutovém území hostů k nepřehledné situaci, náš kapitán Petr Bílý byl soupeřem napaden a následně byl k našemu překvapení i vyloučen, spolu s hráčem hostů. V 85.minutě se nám podařilo utkání otočit, když se po trestném kopu Pavla Grézy trefil krásně hlavou Marek ZAČAL. Tento stav se nám ale do konce zápasu nepodařilo udržet. Ve třetí minutě nastavení Brodek vyrovnal a zápas tedy skončil remízou 3:3.