Starší žáci: 10.kolo Čechovice - Slatinice 2:3 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 14. 10. 2009

SOKOL ČECHOVICE - SK SLATINICE   2:3  (1:0)

Hejduk    -    Kiška

Střídali : Zapletal , Bílý , Benek , Přikryl

Trenér : Karel Vlach

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Utkání se pro naše barvy začalo vyvíjet velmi dobře, hned v 9.minutě po rychlém brejku zakončoval dorážkou rychlík KIŠKA - 0:1. Zbytek poločasu byl ve znamení neproměněných vyložených šancí Menšíkem, Trajerem, Kiškou. Kluci hráli pohledný bojovný fotbal, kterému v první půli chyběly bohužel branky.

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, nepozornost v obraně soupeř potrestal hned ve 36.minutě - 1:1. Bojovností jsme soupeře přehrávali , náš tlak byl téměř zúročen v 46.minutě, kdy byl agilní Trajer faulován v pokutovém území. K nařízenému pokutovému kopu se postavil Menšík, který bohužel nezvládl tíhu okamžiku a netrefil odkrytou bránu !!!! Bohužel tímto padla na čechovické fotbalisty deka a soupeř toho rázně využil a v 53. a 64.minutě nás trestal - 1:3 !!!! Podařilo se nám alespoň snížit v 70.minutě HEJDUKEM 2:3, což bohužel stačilo jen ke korekci nepříznivého stavu .