Starší žáci: 6.kolo Brodek u Přerova - Čechovice 1:9 (0:4)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 08. 10. 2009

7.10.2009

FK BRODEK U PŘEROVA - SOKOL ČECHOVICE  1:9  (0:4)

Branky : 0:1 Hejduk ( Menšík ), 0:2 Kiška ( Menšík ), 0:3 Kiška, 0:4 Hejduk ( Přikryl ), 0:5 Hejduk ( Ráček ), 0:6 Trajer ( Hejduk ), 0:7 Trajer ( Menšík ), 0:8 Přikryl, 1:9 Trajer ( Hejduk )

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Ve středu 7.10.2009 starší žáci dohrávali odložené kolo v Brodku u Přerova. Nadšeným výkonem hned od úvodního hvizdu , jsme se sestavou doplněnou mladšími žáky ( Kiška, Blahoušek, Přikryl, Havlíček, Jančík ) soupeře jednoznačně přehrávali ! Kluci předváděli pohledný kombinační fotbal , který byl zúročen čtyřmi brankami v prvním poločase a to hned v 9.min HEJDUKEM po přihrávce Menšíka 0:1. Ve 14.minutě to bylo zásluhou KIŠKY 0:2 opět po přihrávce Menšíka. Za 8 minut zvyšuje opět KIŠKA po samostatné akci na 0:3. A před přestávkou přidává HEJDUK po přihrávce bojovníka Přikryla čtvrtý gól.

Do druhé půle tým nastoupil s menšími změnami v sestavě, kdy šikovného Kišku vystřídal Trajer , který se střelcem Kiškou rozhodně nenechal zahanbit a na soupeřovo konto přidal během poločasu další tři zářezy. V brance vystřídal bezchybného Klimeše Zapletal. Individuální výkony střelců byli výsledkem poctivé práce celého týmu, kdy i nestranným divákům bylo zřejmé, že naše hochy fotbal opravdu baví. Kluci konečně přetavili poctivou tréninkovou práci na hřiště v bojích o mistrovské body, konečný výsledek 1:9 pro čechovické pak hovoří za vše !! Díky všem pěti klukům z mladších žáků, kteří se velkým dílem podepsali pod výsledek a doufám, že i nadále budou stejně platně doplňovat během sezony řady starších !!