Mladší žáci 10.kolo - Čechovice - Slatinice 4:2 (2:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 12. 10. 2009

11.10.2009

SOKOL ČECHOVICE - SLATINICE    4:2  (2:0)

Branky :18´ 1:0 Kiška (př.k.), 19´ 2:0 Bílý (Kiška), 35´ 2:1, 45´ 3:1 Kiška (př.k.), 47´ 4:1 Kiška (Pařil), 60´4:2

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Kiška, Pařil

Od našich soupeřů jsme věděli, že soupeř Slatinic je velmi kvalitní. To se beze zbytku prokázalo a hosté se u nás prezentovali výbornou kombinační hrou. My jsme od začátku nepředváděli ideální výkon a zbytečně nakopávali míče do jejich zahuštěné obrany. Až zvýšené úsilí v druhé polovině prvního poločasu slavilo úspěch, když nejprve Kiška z přímého kopu dělovkou pod břevno nedal hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0. Minutu poté pak po nádherné přímočaré akci Jančík – Havlíček - Kiška posledně jmenovaný z pravé strany centroval přímo na hlavu nejmenšího „muže“ na hřišti Bílého a ten neměl problém zvýšit na 2:0. A následně Kiška dalekonosnou bombou orazítkoval tyč soupeřovy svatyně.
Po přestávce se dostal do branky Hubáček, na stopera Pařil, dále do obrany Drmola a do zálohy Hluštík a Ovečka. Úvod druhé půle patřil hostím, kteří v 35. minutě po hrubce naší obrany snížili na 2:1 po sólovém úniku na našeho brankáře. O deset minut později se postavil k přímému kopu opět Kiška a jeho bomba do „šibenice“ Slatinické branky znamenala naše vedení znovu o dvě branky. A za chvilku se Kiška dočkal hattricku, když vydařenou střelu Pařila dorazil do branky. V poslední minutě dobře hrající soupeř stihnul z rohového kopu pouze zkorigovat na 4:2.

Dnes bych chtěl pochválit střelecky disponovaného Kišku a v posledních zápasech s jistotou a přehledem hrajícího Tomáše Pluháčka. Jinak mě dnešní výkon nepřesvědčil o tom, že bychom v následujícím těžkém dvojutkání v Konici a doma s Želatovicemi měli získat šest bodů. Uvidíme, zda nové přicházející posily zvednou konkurenci v našem mužstvu.