Mladší žáci - 6.kolo Brodek u Přerova - Čechovice 1:9 (1:3)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 08. 10. 2009

7.10.2009

BRODEK U PŘEROVA - SOKOL ČECHOVICE    1:9  (1:3)

Branky :10´ 0:1 Havlíček (Kiška), 12´1:1, 14´ 1:2 Nejezchleb (Kiška), 16´ 1:3 Přikryl(-), 43´ 1:4 Jančík (Přikryl), 47´ 1:5 Jančík (Přikryl), 48´ 1:6 Havlíček (Jančík), 50´ 1:7 Havlíček (Hluštík), 51´ 1:8 Přikryl (Jančík), 56´ 1:9 Přikryl(-)

Vedoucí mužstva : Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Havlíček, Přikryl

V odloženém utkání 6. kola jsme ve „školním“ čase zajížděli do Brodku u Přerova. Po výborném výkonu starších žáků, kteří zvítězili vysoko 9:1, jsme i my chtěli na hřišti soupeře, který hraje Krajskou soutěž žáků prvním rokem, uspět a předvést dobrý fotbal se spoustou branek. Ovšem nadšeně hrající domácí tým nám to zpočátku neumožňoval. Hodně bránil a naše pokusy o průniky středem hřiště narážely na „zelenou“ hradbu. Až v 10. Minutě Havlíček otevřel skóre utkání. Poté jsme nechali domácí vyrovnat, když naši hrubku v obraně řešil Jančík jen za cenu faulu v pokutovém území. Byť si Hubáček na míč sáhnul, Brodečtí ze značky pokutového kopu ve 12. minutě vyrovnali na 1:1. Vedení o chvíli na naši stranu vrátil Nejezchleb a Přikryl zvýšil na 1:3. Následovalo střídání pětice Kiška, Jančík, Blahoušek, Přikryl, Havlíček – hráčů, kteří se podíleli na předchozím úspěchu starších kolegů. Do hry se dostali opět mladší spoluhráči, v útoku dostal příležitost gólman Klimeš a premiéru v žácích si odbyl Jirka Zatloukal. Do poločasu již další branka nepadla.
V druhé polovině bylo zpočátku vidět, že mladší kolegové nejsou ještě sehraní. I přesto jsme však domácí přehrávali. A když jsme na hřiště postupně vrátili původní sestavu, střelecky jsme se výrazně prosadili. Po dvou brankách si připsali Jančík, Havlíček a Přikryl. Škoda jen, ze jubilejní desátá branka nebyla Pluháčkovi pro údajné postavení mimo hru uznána…
Škoda, že jsme nezopakovali výborný fotbal z nedělního utkání ve Velkém Týnci. Doma proti Slatinicím tak budeme chtít kromě zisku tří bodů předvést zlepšený výkon.