Mladší žáci - 9.kolo : Velký Týnec - Čechovice 0:6 (0:3)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 05. 10. 2009

Velký Týnec - SOKOL ČECHOVICE   0:6  (0:3)

Branky : 10´ 0:1 Havlíček (Přikryl), 16´ 0:2 Přikryl (-), 20´ 0:3 Kiška (Jančík), 54´ 0:4 Nejezchleb (Přikryl), 59´ 0:5 Bílý (Drmola), 60´ 0:6 Kiška (Přikryl)

Klimeš

Pluháček    -    Drmola    -    Jančík(K)    -    Blahoušek

Nejezchleb    -      Přikryl    -      Havlíček     -    Lachman

Kiška    -    Bílý

Střídali :

Ovečka, Hubáček, Nejedlý, Pařil, Stískal (b)

Trenéři : Jančík, Blahoušek

Vedoucí mužstva : Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře):Jančík, Přikryl

Do Velkého Týnce jsme odjeli bez kapitána Marečka, který si zlomil nohu a do konce podzimu už s jeho pomocí na hřišti bohužel počítat nemůžeme. Dále chyběli Kravák, Hluštík a Ftačník. Od začátku utkání jsme hráli pěkný kombinační fotbal, ale přes hustou obranu solidně hrajícího soupeře jsme se nemohli prosadit. Až v 10. minutě se doslova probil středem Přikryl a míč nakonec do branky uklidil Havlíček – 0:1. V 16. minutě zachytil rozehrávku domácích Přikryl a krásnou střelou pod břevno zvýšil na 0:2. Chvilku poté neudržel Jančíkův přímý kop v rukavicích gólman Týnce a pro Kišku nebyl problém napálit míč do opuštěné branky – 0:3.
V druhé polovině jsme již tradičně polevili v aktivitě a soupeř srovnal hru na hřišti. Poslední čtvrthodina však ale patřila znovu nám, když nejprve Nejezchleb a poté tradiční střelci Bílý a Kiška stanovili konečné skóre utkání 0:6.

Svým výkonem mě dnes potěšil Havlíček a stejně jako v minulém zápase Drmola. Ovšem pochvalu za předvedený pěkný fotbal si zaslouží všichni borci. Ve středu dohráváme utkání v Brodku u Přerova a určitě dáme znovu příležitost mladším klukům s širšího kádru a s přípravky.