Muži B - 9.kolo : S.Čechovice "B" - S.Určice "B" 2:1 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 04. 10. 2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL URČICE "B"    2:1  (1:0)

Branky : 1 : 0 M.Horák, 2:1 M.Horák ( Ji.Antoníček )

M.Horák    -    Hruda

Střídali : Ji.Antoníček ( Prášil ), Ja.Antoníček ( Chmelík ), Jareš ( Drešr )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V sobotu jsme na svém hřišti přivítali jednoho z aspirantů na postup, zkušený záložní celek Sokola Určice. Začátek utkání patřil našim hráčům a ve 12.minutě si vypracoval příležitost Martin Horák, když jeho pěknou střelu vyrazil s vypětím sil hostující brankář. Poté se začali prosazovat i Určice a práci tak měl i Honza Pokorný. Ve 21.minutě jsme se ujali vedení. Hostující brankář udělal chybu při rozehrávce míče, k míči se dostal Martin HORÁK a střelou k tyči otevřel skóre. V zápětí ale mohli hosté vyrovnat, nicméně střela jejich útočníka skončila těsně vedle tyče. Naopak ve 29.minutě mohl zvýšit Chmelík, ale nastřelil pouze tyč. Těsně před přestávkou měly 2 šance znovu Určice, ale naštěstí brankou neskončily.

Pět minut po začátku druhé půle udeřily Určice. Po levé straně hřiště se uvolnil kapitán hostů Rolný a jeho křížná přihrávka podél brány našla u pravé tyče svého spoluhráče a pro něj již nebyl problém dorazit míč do sítě - 1:1. V 67.minutě se do velké šance dostal Petr Konevič, ale netrefil dobře míč a ten pohodlně zrotil brankář Určic. Ale o 10 minut později se nám podařilo vstřelit vítězný gól. Jirka Antoníček přihrál obloučkem míč do pokutového území, tam se k němu dostal Martin HORÁK a z hranice malého vápna obstřelil brankáře - 2:1. V závěru zápasu se hosté snažili o vyrovnání, ale velmi cenný výsledek se nám již podařilo ubránit.