Přípravka B - 6.kolo : S.Čechovice - FKM Opatovice 2:0 a 0:4

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 03. 10. 2009

Konečně se naší "B" přípravce podařilo zvítězit!!! Našli jsme nové střelce a díky brankám Kuby Jeřábka a Martina Řeháka jsme vyhráli nad "B" týmem Opatovic 2:0.

6. kolo - 3.10. 2009

Sokol Čechovice "B" - FKM Opatovice "B" 2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : 1:0 Jeřábek, 2:0 M.Řehák

S "B" týmem Opatovic se nám konečně podařilo zvítězit a kluci si mohli zakřičet vítězný pokřik. Téměř celý zápas jsme byli lepším celkem, hráli jsme na polovině soupeře, ale nedařilo se nám zakončení. V první půli jsme se dostali do vedení premiérovou brankou Kuby JEŘÁBKA.

Ve druhém poločase jsme stále soupeře tlačili, ale v minutu před koncem jsme málem byli potrestáni, když šel hráč soupeře sám na bránu, ale Martin Soldán skvěle zasáhl. A hned z protiútoku vstřelil naši druhou branku ( také premiérově ) Martin ŘEHÁK a bylo rozhodnuto. Kluci gratulujeme !!!!

Sokol Čechovice "B" - FKM Opatovice "A" 0 : 4 ( 0 : 3 )

Branka : -----

I v druhém zápase jsme podali celkem solidní výkon a nebýt špatné koncovky, mohl zápas skončit vyrovnanějším skórem. Bohužel jsme neproměnili ani penaltu, když Tomáš Batěk první kop proměnil, ale rozhodčí ji nechal opakovat a druhý pokus pak již Tomáš netrefil. Ale nevadí, snad se nám podaří bodovat i příští týden, kdy na svém hřišti přivítáme Nemilany.

Sestava : Soldán, Synek, Maděrka, Cigr, Sklenář, Batěk, Řehák J., Řehák M., Hájek, Schuster, Frohn, Jeřábek, Bureš

Trenéři : Jaromír Synek a Richard Soldán