Muži A - 7.kolo : S.Čechovice - S.Dub 3:0 (3:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 20. 09. 2009

20.9.2009

SOKOL ČECHOVICE - SOKOL DUB    3:0  (3:0)

Branky : 1:0 J.Horák ( Pe.Haluza ), 2:0 Vinklárek ( Pe.Haluza ), 3:0 Vinklárek ( J.Horák )

Švéda

Dvořák    -     Začal    -    Kubalík    -    T.Bilík

Bílý  -   R.Šteigl  -   Vinklárek  -     Gréza

Pe.Haluza         -         J.Horák

Střídali :

Chmelík ( Pe.Haluza ), Ji.Antoníček ( J.Horák )

Trenér : Jan Pešek

Vedoucí mužstva : Zdeněk Šťastný

V dnešním zápase nás čekal velmi těžký soupeř, druhé mužstvo tabulky, které trénuje exligový trenér Dan Matuška - Sokol Dub. Ale svěřenci trenéra Peška se na zápas velmi dobře připravili a po výborném výkonu zvítězili 3:0. A kdo přišel na hřiště o chvíli později neviděl 2 branky. Hned ve 3.minutě jsme se ujali vedení. Petr Haluza zatáhl míč po křídle nahrál Honzovi HORÁKOVI a ten krásnou střelou pod břevno otevřel skóre. Neuběhla ani minuta a opět se měnil stav. Petr Haluza přihrál po zemi míč na malé vápno a pro střelce posledních zápasů Jardu VINKLÁRKA, již nebyl problém zamířit k tyči a rozvlnit síť. Fantastický začátek a také rada pro diváky, raději choďte včas :-)). Hosté byli tímto úvodem značně otřeseni a celou první půli se k žádné šanci nedostali. Naše obrana výborně pokryla jejich nebezpečné hroty a zejména kanonýra Šálka. Marek Začal a Jirka Kubalík si tohoto hráče velmi dobře přebírali a tak tento hráč branku nevstřelil. Ve 22.minutě došlo v našem mužstvu ke střídaní, útočníka Petra Haluzu nahradil kvůli svalovému zranění Bořek Chmelík. Ve 35.minutě se znovu měnilo skóre, míč před velkým vápnem doputoval po krátkých přihrávkách z levé strany až k pravé části pokutového území k Jarovi VINKLÁRKOVI, ten hledal před bránou naše útočníky, ale soupeřův obránce tečí změnil směr a míč skončil v síti - 3:0. Do kabin se tedy šlo za tohoto, pro diváky téměř neskutečného stavu.

Ve druhé půli se snažili hosté se zápasem něco udělat, ale naše mužstvo pracovalo opravdu velmi dobře. V 53.minutě, po rohovém kopu mohl zvýšit Marek Začal, ale obránce mu na poslední chvíli míč ukopl. Pak měli konečně šanci i hosté, ale trefili pouze tyč. Do dvou šancí se dostal i Bořek Chmelík, ale zřejmě si góly šetří na další zápasy, takže dnes neskóroval. První šance byla po trestném kopu, kdy v pádu a bráněn těsně minul. A v druhé šanci šel sám na bránu, ale brankář Dubu jeho první i druhou střelu vyrazil. V 85.minutě předvedl zázračný zákrok při druhé velké šanci hostí i Roman Švéda. Skvěle se vrhl po střele do šibenice, kterou již všichni viděli v síti a vyrazil ji na roh ( zřejmě si vzal mustr od Laďu Brablece, který podobný zákrok předvedl v předzápase seniorů a který také vychytal nulu ). Po závěrečné hvizdu rozhodčího i jindy kritické čechovické obecenstvo našim hráčům za předvedený výkon zatleskalo. Hoši děkujem a jen tak dále.