Starší žáci - 5.kolo : S.Čechovice - PS Přerov 4:3 ( 3:1 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 16. 09. 2009

Branky : 1:0 Trajer, 2:1 Trajer, 3:1 Trajer, 4:1 Trajer

Trajer    -    Kaláb

Střídali : Kupka, Blahoušek , Přikryl , Kravák

Trenér : Karel Vlach

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

V neděli 13.9.09 jsme přivítali na vlastním hřišti tým PS Přerov První poločas starší žáci předváděli bojovný výkon už od začátku utkání , který zúročil Trajer po přihrávce Němečka v 16.min. - 1:0. Jedno z mála zaváhání obrany během první půle potrestal soupeř hned v 18. min., velice snadno jsme tak přišli o vedení v utkání - 1:1. Průběh první půle byl i přes vyrovnání jednoznačný . Po neproměněných šancích Kalába a Grepla, se podruhé ukázal ve 30.minutě opět Trajer po přihrávce Grepla - 2:1. Do poločasu jsme využili stálý tlak na hostující branku a Trajer ve 34. minutě po přihrávce nedělního dvorního nahravače kapitána Němečka, dokončil svůj hattrick.

Průběh druhé půle byl pravým opakem první . Letargie a vlažný vstup do poločasu potrestal soupeř ve 40.min. snížením na 3:2. Snaha vyburcovat mužstvo ke zlepšenému výkonu a varování v kabinách, o tom že utkání vyhrané rozhodně i za stavu 3:1 není , nepadlo na úrodnou půdu a soupeř o deset minut později trestal znovu a vyrovnal na 3:3 !!!! Tento stav teprve probudil naše chlapce k solidnímu výkonu a návratu ke hře prvního poločasu . Měli jsme spoustu šancí, Kaláb šel sám na bránu, Kupka doražel míč před prázdnou bránou, ale .... nic !!! Blížil se konec utkání a až poslední minuta rozhodla o tom , že tři body zůstanou v Čechovicích . V probíhající 70.minutě se na rohu vápna s míčem obtočil kolem obránce opět Trajer a křižnou střelou rozvlnil síť 4:3 !!!!!!