Muži B - 6.kolo : FC Dobromilice - S.Čechovice "B" 0:1 (0:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 14. 09. 2009

FC DOBROMILICE - SOKOL ČECHOVICE "B"    0:1  (0:1)

M.Horák    -    Hruda

Střídali : Ja.Antoníček ( Hruda ), Karafiát ( Pe.Haluza ), Obručník ( Drešr )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V tomto utkání mohl využít trenér Stanislav Bilík i hráče "A" mužstva a to : Tomáše Bilíka, Petra Haluzu a Michala Prášila. Zápas se hrál na velmi tvrdém a hrbolatém terénu, který prakticky znemožňoval jakoukoliv kombinaci. V první půli jsme byli lepším celkem, mohli jsme klidně vést 4:0, ale 2 šance, které měl Petr Haluza a po něm Karel Hruda s Martinem Horákem zůstaly nevyužity. Ze střeleckého trápení nás nakonec vysvobodil Michal PRÁŠIL a do kabin jsme šli s jednobrankovým náskokem.

Ve II.poločase ale domácí vyrovnali hru a zejména posledních 10 minut nás přitlačili na naši polovinu a vytvořili si tlak. Naštěstí nás ale podržel již uzdravený brankář Honza Pokorný, který chytil 2 tutovky domácích a tak po 90 minutách bylo na světě další vítězství.

A v sobotu 19.9. přivítáme na našem hřišti aspiranta postupu, silný celek Brodku u Prostějova s našim bývalým hráčem Petrem Hodulákem. Tímto zveme k návštěvě tohoto zápasu všechny naše příznivce.