Přípravka "B" - příprava : TJ Smržice - S.Čechovice

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 11. 09. 2009

ČTVRTEK 10.9.

SMRŽICE - ČECHOVICE 4:6 ( 3:2 )

Branky : 0:1 Sklenář, 0:2 Flajsar, 3:3 Flajsar, 3:4 Batěk, 3:5 Frohn, 4:6 Flajsar

Čtvrteční přípravný zápas jsme sehráli na hřišti ve Smržicích a byla to celkem povedená příprava. Všichni kluci, kteří na utkání byli, se dostali do hry, a všichni příkladně bojovali o místo v sestavě. Brzy jsme se ujali vedení brankou Honzu Sklenáře z trestného kopu a vzápětí přidal Kuba Flajsar druhou branku. Poté však domácí přidali a po chybách v naší obraně i vyrovnali. A do poločasu přidali i vedoucí branku.

Ve druhý půli jsme ale výsledek otočili díky brankám Tomáše Baťka, Davida Frohna a především díky střelecky disponovaného "čechovického Baroše" Kubu Flajsara. Branky Davida Frohna a Kubu Flajsara byly opravdu ukázkové. Výborně si vedl v brance i Martin Soldán, který pochytal spoustu příležitostí soupeře a zejména se předvedl v penaltovém rozstřelu, kdy mu Sržice vstřelily asi jenom 4 branky.

Trenér : Josef Sklenář