Muži B - 5.kolo : S.Čechovice "B" - S.Přemyslovice 2:2 (2:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 06. 09. 2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - SOKOL PŘEMYSLOVICE    2:2  (2:1)

Branky : 1 : 0 Holinka ( Grepl ), 2 : 1 Konevič ( P.Nakládal )

M.Horák    -    Hruda

Střídali : Ji.Antoníček ( Drešr ), Meixner ( Hruda )

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

V dalším zápase nás čekaly nebezpečné Přemyslovice. V úvodu střetnutí byl soupeř lepší, ale ve 12.minutě přišel rohový kop Grepla a HOLINKA hlavou mířil přesně. Bohužel o 10 minut později přišla opět přísně nařízená penalta proti nám a hosté vyrovnali. Naše odpověď byla ale velmi rychlá, Petr Nakládal se prokličkoval do pokutového území, ale tam mu ukopli obránci míč, který se však k jejich smůle dostal na kopačku KONEVIČE a ten nekompromisně poslal míč do šibenice branky hostů.

Ve druhé půli nás hosté přitlačili naši polovinu a dostali jsme se pod tlak. My jsme ohrožovali hosty po rychlých protiútocích nebo ze standardních situací. Po jedné z nich měl rozhodnutí na hlavě Jirka Antoníček, ale brankář Přemyslovic skvěle zachránil. Bohužel o šanci na výhru jsme přišli asi 5 minut před koncem, když po rychlém protiútoku po levé straně přišla přihrávka do vápna, a i když byla střela hostujícího útočníka tečována, skončila v síti a znamenala konečný stav 2:2.