Starší žáci - 2.kolo : FK Němčice - S.Čechovice 1:3 ( 1:2 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 26. 08. 2009

FK NĚMČICE - SOKOL ČECHOVICE   1:3  (1:2)

Branky : 0:1 Trajer penalta, 1:2 Menšík, 1:3 Kupka

Hejduk    -    Kiška

Střídali : Zapletal, Pospíšil, Jančík, Kupka, Blahoušek

Trenér : Karel Vlach

Vedoucí mužstva : Vlastimil Ráček

Starší žáci jeli ve středu 26.8 k mistrovskému utkání krajské soutěže do Němčic nad Hanou s ambicí přivést do Čechovic tři cenné body z venku!

Začátek utkání nenapovídal tomu , že by tak mělo být až do 17 minuty první půle , kdy domácí hráč zahrál v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu suveréně proměnil s kapitánskou páskou na ruce golman Trajer 0:1!! Utkání se dál odehrávalo ve vlažném tempu, ale i přes to se dostal do vyložené šance Menšík , Hejduk , Kiška ! Opět se potvrdilo pravidlo „nedáš , dostaneš“ !! Po laxním odehrání míče před pokutovým územím neudržel golman Trajer míč v rukavicích a důrazný útočník domácích hrubici trestal 1:1 ! Zvýšeným pohybem po zbytek poločasu čechovičtí kluci zvýšili tlak na domácí bránu a snaha se vyplatila . Těsně před poločasovým hvizdem ze skrumáže proměnil šanci Menšík a strhl tak zaslouženě vedení na naši stranu !

Druhý poločas se odvíjel v podobě konce první půle , opět jsme měli několik neproměněných vyložených příležitostí Kiška,Hejduk,Judas,Menšík, ale ke vsítění třetí branky to nevedlo! Uklidnění jsme se dočkali až v 62.minutě po solové akci Hejduka , který zatím neproměnil sobě vlastní hokejový blafák na brankáře, a tak míč uklidil do sítě domácích až čechovický Kupka 1:3 !!!!

Po zápase tak mohlo znít němčickým stadionem „kdo dnes vyhrál ? ….Čechoviceeeee“ !!!

Tímto bych chtěl poděkovat mladším žákům , kteří nám na začátku sezony pomáhají doplnit řady starších a jsou víc než platnými hráči na hřišti : Kiška, Blahoušek, Jančík, Přikryl a Kravák. Díky.