Mladší žáci - 3.kolo Sokol Čechovice - FK Hlubočky 12:0 (6:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 30. 08. 2009

SOKOL ČECHOVICE - FK HLUBOČKY    12:0  (6:0)

Branky : 3´ 1:0 vlastní, 10´ 2:0 Nejezchleb (Bílý), 11´ 3:0 Bílý (Nejedlý), 21´ 4:0 Přikryl (Kiška), 23´ 5:0 Kiška (Pluháček), 25´ 6:0 Jančík (Přikryl), 36´ 7:0 Nejezchleb (Přikryl), 41´8:0 Kiška (Jančík), 44´ 9:0 Kiška (Jančík), 52´ 10:0 Bílý(Kiška), 54´ 11:0 Kiška (Bílý), 58´ 12:0 Přikryl (Bílý)

Vedoucí mužstva : Klimeš

Nejlepší hráči utkání S.Čechovice (hodnoceno trenéry soupeře): Kiška, Nejezchleb

Dnes jsme i v oslabené sestavě o kapitána Marečka, gólmana Klimeše, a dále Havlíčka, Ftačníka, Lachmana a Hluštíka neměli se soupeřem moc práce a vysoko zvítězili. Sestava Hluboček byla tvořena kompletně z hráčů mladších ročníků, kteří výkonnostně našim klukům zatím nestačili. V brance dostal příležitost od začátku utkání Hubáček, na levé záloze Nejedlý a do sestavy se vrátil po dovolené Nejezchleb. Hosté se načali sami již ve 3. minutě vlastním gólem, když si ostrý centr Kišky z pravé strany usměrnil obránce do branky. Postupně jsme ze soustavného tlaku navyšovali skóre utkání, když se postupně v 1. poločase dále trefili Nejezchleb, Bílý, Přikryl, Kiška a Jančík. V druhém dějství debutoval ve velké brance Stískal a dále jsme zapojili do hry kluky z přípravky Janečka, Lukáše Kraváka a benjamínka Sklenáře. Obraz hry se neměnil, brankové konto dále narůstalo. Postupně se zapsali mezi střelce druhé poloviny 3x Kiška, Nejezchleb, Bílý a Přikryl.

Dnes bych utkání z důvodu mladšího a méně zkušeného soupeře nehodnotil z pohledu výsledku ani předvedené hry, ale především v zapojení našich mladších kluků do fotbalu na velkém hřišti. Myslím, že hrát po boku starších zkušených spoluhráčů jim přinese spoustu užitečného a tyto zkušenosti již brzy zúročí.