Muži B - 4.kolo : S.Držovice - S.Čechovice "B" 1:3 (1:3)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 29. 08. 2009

29.8.2009

SOKOL DRŽOVICE - SOKOL ČECHOVICE "B"    1:3  (1:3)

Branky : 0 : 1 Chmelík ( M.Horák ), 1 : 2 L.Šťastný přímý kop, 1 : 3 Chmelík ( M.Horák )

Piták

Ja.Antoníček    -    M.Bilík    -    L.Šťastný    -    Vítek

Drešr    -      P.Nakládal    -      Chmelík    -    Konevič

M.Horák    -    Hruda

Střídali : Holinka ( Ja.Antoníček ), Mach ( Drešr ), Grepl ( P.Nakládal )

Červená karta : M.Bilík

Trenér : Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva : Karel Hruda

Teprve ve čtvrtém kole jsme zajížděli na soupeřovo hřiště a to k derby do Držovic. Domácí se netajili ambicemi hrát o postup a tak naše mužstvo čekal velmi těžký zápas. Vzhledem k tomu, že náš brankář Honza Pokorný je stále z úvodního kola zraněný, vypomohl nám dorostenecký brankář Milan Piták. V úvodu utkání měli mírnou převahu domácí, ale my jsme se jejich útočným nájezdům dokázali ubránit a ve 12.minutě jsme šli do vedení. U autové čáry se skvěle uvolnil přes domácího obránce Karel Hruda, přihrál před pokutové území Horákovi, ten prodloužil na Bořka CHMELÍKA a jeho střela skončila u levé tyče - 0:1. Domácí tato branka mírně otřásla, ale o 10 minut později již bylo vyrovnáno, když se trefili z přísně nařízené penalty. Nicméně naše mužstvo hrálo pořád aktivně a útočné duo Horák - Hruda dělalo domácím obráncům problémy. Při jednom z brejků byl faulován náš útočník, k míči se postavil kapitán Laďa ŠŤASTNÝ a z pětadvaceti metrů vymetl pravou šibenici brankáře Držovic - 1:2. A ve 36.minutě již to bylo 1:3, když se k odraženému míči dostal ve vápně znovu Bořek CHMELÍK a jeho střela skončila v síti. Před koncem první půle předvedl skvělý zákrok Piták, když lob domácího útočníka vyškrábl těsně vedle tyče.

Ve druhé půli se domácí snažili o zkorigování nepříznivého výsledku, ale naše mužstvo jim nic nedovolilo, a pokud se dostali do brankové šance, zachránil nás Piták. Při jedné šanci už to vypadalo na branku v naší síti, ale Milan se skvěle vrhl domácímu útočníkovi pod nohy a zachránil naši bránu od pohromy. V 73.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Martin Bilík a hráli jsme o desíti, naštěstí se brzy počet hráčů na hřišti vyrovnal, protože červenou kartu dostal i hráč Držovic. V závěru utkání měl velkou šanci po rohu Martin Holinka, ale nedal a také brejkové akce našeho útočného dua už nebyly úspěšné. Nicméně to nám už nevadilo a po závěrečném hvizdu jsme mohli slavit třetí výhru za sebou.