Muži A - 1.kolo : S.Čechovice - FK Náměšť na Hané 2:1 (1:0)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 09. 08. 2009

SOKOL ČECHOVICE - FK NÁMĚŠŤ NA HANÉ    2:1  (1:0)

Branky : 1 : 0 J.Horák ( Pe.Haluza ), 2 : 0 J.Horák ( Pe.Haluza )

Bílý  -   R.Šteigl  -   Prášil  -     T.Bilík

J.Horák          -         Pe.Haluza

Střídali :

Ji.Antoníček ( Bílý ), Chmelík ( Pe.Haluza ), Mach ( J.Horák )

Trenér : Jaroslav Šťastný ( zaskočil na tento zápas za Jana Peška, který je na dovolené )

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

S Náměští jsme začínali loňskou sezónu a také letos tomu nebylo jinak, a téměř se opakoval i poslední výsledek ( 2:0 ). V úvodních 15 minutách jsme byli lepším celkem, vytvořili jsme si převahu a brankou Honzy HORÁKA jsme se ujali i vedení. Poté jsme se však nepochopitelně stáhli a hosté hru vyrovnali a vytvořili si 2 stoprocentní šance, které však Roman Švéda chytil. Konec poločasu byl ale už opět v naší režii a měli jsme další tři gólovky. Bohužel skóre zůstala jen 1:0 a Náměšť pořád cítila šanci na body. A opravdu se jim podařilo ve druhém poločase vyrovnat. Naštěstí jsme nerezignovali a v 66.minutě se svým důrazem a bojovností prosadil Petr Haluza, obral obránce o míč a přihrál HORÁKOVI a ten ani podruhé nazaváhal - 2:1. o chvíli později byl vyloučen po druhé žluté kartě hráč Náměště a hosté dohrávali o desíti. Hráčskou převahu jsme však nedokázali využít, i když několik šancí jsme si vytvořili. I tak je však výhra 2:1 velmi dobrým vstupem do sezóny.