Muži B - 1.kolo : S.Čechovice "B" - FK Němčice 3:1 (1:1)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 09. 08. 2009

SOKOL ČECHOVICE "B" - FK NĚMČICE   3:1  (1:1)

Branky : 1 : O Konevič ( M.Horák ), 2 : 1 Chmelík ( L.Šťastný ), 3 : 1 Holinka

Drešr    -      Chmelík    -      Konevič    -    Mach

M.Horák    -    Hruda

Střídali :Obručník ( Ja.Antoníček ), Holinka ( Pokorný )

Trenér : Stanislav Bilík

V úvodním utkání nové sezóny nás čekal loňský účastník I.B třídy celek Němčic nad Hanou. V naší základní sestavě nastoupilo 6 hráčů do 20 let a všem hráčům se zápas podařil. V brance nastoupil Honza Pokorný, který se vrátil z hostování v Mostkovicích a bohužel na první zápas nebude vzpomínat v dobrém, protože ve druhé půli musel střídat kvůli otevřené zlomenině maličku. Všichni mu přejeme brzký návrat do brány.

Do poloviny první půle byl zápas vyrovnaný, bez výrazných šancí, ale ve 32.minutě se krásně trefil z 20 metrů do šibenice Petr KONEVIČ a vedli jsme 1:0. Bohužel o chvilku později jsme po chybě v obraně inkasovali a bylo vyrovnáno. Rozhodnutí padlo na začátku druhé půle. Bořek CHMELÍK trefil krásně druhou šibenici hostující branky a vedli jsme 2:1. Bohužel v 65.minutě došlo ke zranění brankáře Pokorného a do brány musel Eda Drešr, který ale zápas spolehlivě dochytal. Je vidět, že cenu pro nejlepšího brankáře v plážovém fotbale, kterou obdržel na turnaji na začátku července, dostal oprávněně. Místo Honzu Pokorného, šel do hry zkušený a stále "mladý" Martin HOLINKA a po svém příchodu na hřiště hned zpečetil naši výhru. Stoper Němčic mu chtěl dát před svým pokutovým územím "jesličky", ale Holinka jeho úmysl vystihl a chybu brankově potrestal. Další naše šance jsme už nevyužili, po brance volala zejména ta, kterou měl útočný tandem Karel Hruda - Martin Horák a tak jsme tedy soutěž zahájili velmi cennou výhrou 3:1.