Muži B - přípravný zápas : FK Nemilany - S.Čechovice B 3:4 ( 2 : 2 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 28. 07. 2009

V dnešním zápase se představil náš záložní celek v Nemilanech ( jejich tým hraje okresní přebor Olomoucka ) Než jsme se rozehráli, prohrávali jsme 2:0, naštěstí se nám podařilo do půle díky brankám Jana HORÁKA a Petra NAKLÁDALA vyrovnat. Ve druhém poločase jsme pak skóre otočili, když se znovu trefil NAKLÁDAL, ale o chvíli později domácí vyrovnali. V té době jsme si vytvořili několik jasných brankových šancí, ale ...nic.. Poté nás zázračným zákrokem podržel Drešr a následně těsně před koncem rozhodl o našem vítězství svým druhým gólem HORÁK.

FK NEMILANY - SOKOL ČECHOVICE B   3:4 ( 2:2 )

Branky : 1:2 J.Horák, 2:2 P.Nakládal, 2:3 P.Nakládal, 3:4 J.Horák