Muži B - přípravný zápas : S.Čechovice B - FC Kralice B 1:1 ( 0 : 0 )

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2009-10, Vydáno dne: 26. 07. 2009

V neděli sehrálo naše "béčko" přípravný zápas se záložním celkem FC Kralice a utkání skončilo remízou 1:1. Ve vyrovnaném zápase byly v první půli lepší Kralice, naopak ve druhém poločase jsme měli více ze hry my, měli jsme asi 4 brankové šance, ale nakonec se dostaly do vedení Kralice. Nám se podařilo vyrovnat těsně před koncem, kdy se technickou střelou trefil náš nejzkušenější hráč Martin HOLINKA. V poslední minutě zachránil naši remízu tygřím skokem Roman Švéda, který vytáhl střelu do šibenice a ta skončila po jeho zákroku na břevně.

SOKOL ČECHOVICE B - FC KRALICE B  1:1 ( 0:0 )

Branka : 1:1 Holinka