Muži A - 26.kolo : S.Čechovice - FK Brodek u Přerova 5:2 (5:2)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 16. 06. 2009

14.6.2009

SOKOL ČECHOVICE - FK BRODEK U PŘEROVA    5:2  (5:2)

Branky : 1 : 0 Vinklárek ( Bílý ), 2 : 0 Dvořák ( T.Bilík ), 3 : 0 J.Horák ( Dvořák ), 4 : 0 Vinklárek ( Dvořák ), 5 : 1 Prášil

Vedoucí mužstva : Jaroslav Hejduk

V posledním zápase sezóny nám šlo o hodně, potřebovali jsme získat bod, abychom se na stoprocent udrželi v I.A třídě. A to se nám díky skvělému vstupu do zápasu podařilo. Hned v 9.minutě se trefil "sváteční" střelec Jarda VINKLÁREK a o dvě minuty později zvýšil Lukáš DVOŘÁK na 2 : 0. Když pak v 19.minutě dal třetí branku Honza HORÁK bylo rozhodnuto. Nicméně naši fotbalisté v tlaku nepřestávali a v neděli prakticky útočník VINKLÁREK svojí druhou brankou upravil na 4 : 0. Jarda Vinklárek dal během tohot zápase stejně branek, jako za celou svou kariéru v Čechovicích. Že by se narodil nový kanonýr ??? Teprve za tohoto stavu se dostal do hry i soupeř a snížil na 4 : 1. Ale brankoé hody ještě neskončily, na 5 : 1 dával Michal PRÁŠIL a těsně před přestávkou snížili hosté na 5 : 2.

Druhý poločas se už prakticky jenom dohrával. Zajímavostí byla dalekonosná střela Dvořáka z téměř poloviny hřiště, která brankáři hostí vyrazila dech. V dalším průběhu poločasu se již nic nestalo a tak jsme po závěrečním hvizdu mohl slavit záchranu v soutěži.