Muži B - 25.kolo : S. Bedihošť - S.Čechovice "B" 0:5 (0:4)

Autor: Pepa <josef.sklenar(at)csobpoj.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 09. 06. 2009

7.6.2009

SOKOL BEDIHOŠŤ - SOKOL ČECHOVICE "B"   0:5  (0:4)

Branky : 0 : 1 Grepl, 0 : 2 M.Horák ( Hruda ), 0 : 3 L.Šťastný penalta, 0 : 4 M.Horák ( Hruda ), 0 : 5 J.Klváček ( M.Horák )

Piták

Ja.Antoníček    -    M.Bilík    -    L.Šťastný    -    T.Bilík

J.Klváček    -      Grepl    -      Kolečkář    -    Drešr

M.Horák    -    Hruda

Střídali : P.Antoníček ( M.Bilík ), Vrána ( Hruda )

Trenér : Stanislav Bilík

V základní sestavě tohoto důležitého zápasu nastoupilo 7 dorostenců a tento zápas zvládli všichni na jedničku. Prakticky po 6 minutách bylo o zápase rozhodnuto. Hned v 1.minutě se trefil GREPL, ve 3.minutě přidal druhou branku Martin HORÁK a v 6.minutě proměnil pokutový kop Laďa ŠŤASTNÝ. Stav 0:3 po šesti minutách hry byl vynikající a když přidal těsně před přestávkou čtvrtou branku opět Martin HORÁK nebylo co řešit. Svěřenci Stanislava Bilíka kontrovali ve druhé půli hru a domácím přidali ještě pátou branku, jejímž autorem byl Josef KLVÁČEK. Tímto vítězstvím se naše béčko udrželo v okresním přeboru a nyní všichni doufáme, že se záchranářským bojům příští rok vyhneme.