Mladší žáci 21.kolo Čechovice - Tovačov 7:0 (3:0)

Autor: Petr <petr.klimes(at)centrum.cz>, Téma: Výsledky sezóny 2008-09, Vydáno dne: 04. 06. 2009

3.6.2009

SOKOL ČECHOVICE - Tovačov   7:0  (3:0)

Branky : 1:0 Hejduk (Jančík), 2:0 Jančík (Kiška), 3:0 Hejduk (Přikryl), 4:0 Havlíček (Kiška), 5:0 Kiška (Bílý), 6:0 Havlíček (Bílý), 7:0 Kiška (Přikryl)

Klimeš

Drmola    -    Havlíček     -    Kravák R.    -    Blahoušek

Dopita          -          Sigmund    -    Jančík

Kiška (K)          -          Bílý    -    Hejduk

Střídali :

Přikryl, Drmola, Ftačník, Hubáček, Kravák L.

Trenéři : Jančík, Dopita

Vedoucí mužstva : Klimeš

V předehrávaném středečním utkání jsme byli nuceni doplnit kádr hráči z přípravky, spousta kluků užívá čistého vzduchu na školách v přírodě. Ovšem proti soupeři s Tovačova nebylo i přes to od úvodních minut pochyb o lepším celku na hřišti. Při hře na tři útočníky jsme brzy vedli, když po autovém vhazování Jančíka zpracoval míč Hejduk, obešel dva obránce a pohodlně otevřel skóre – 1:0. Neustálým tlakem na obranu soupeře jsme si vytvořili další šance. Po průniku Kišky do vápna a zpětné přihrávce proti noze se krásně z úhlu trefil Jančík – 2:0. Do poločasu proměnil ještě přesnou přihrávku Přikryla Hejduk a zvýšil na 3:0. Po přestávce jsme již tradičně promíchali sestavou, do obrany se stáhnuli střelci z 1.poločasu Hejduk a Jančík a do zálohy se vysunul Havlíček a Radim Kravák. Dali jsme také příležitost mladším hráčům Ftačníkovi, Lukáši Kravákovi a v brance Hubáčkovi. Dále jsme diktovali tempo hry, soupeř se k naší brance dostával jen výjimečně a v podstatě ji za celý zápas neohrozil. V záloze se velmi dobře rozehrál Havlíček, který se snažil hrát na jeden dotek a 2x skóroval, stejně jako neúnavný Kiška. Předvedený výkon hlavně ve 2. poločase je pro nás důležitější než závěrečné skóre 7:0.

Před posledními dvěma utkáními s Kostelcem na Hané a v Chomoutově si klademe za cíl především předvést kvalitní bojovný fotbal, který završí úspěšnou sezónu našich mladších žáků v Krajské soutěži.